Viewfield (6.x-1.1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: none
sk: žiadne

en: Default
sk: Predvolené

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Fields
sk: Polia

en: Arguments
sk: Argumenty

en: Use the syntax [token] if you want to insert a replacement pattern.
sk: Ak chcete vložiť náhradový vzor, použite syntax [token].

en: Allowed values
sk: Povolené hodnoty
