Viewfield (6.x-1.2) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: none
da: ingen

en: Default
da: Standard

en: Fields
da: Felter

en: Arguments
da: Parametre

en: Use the syntax [token] if you want to insert a replacement pattern.
da: Brug formen [token] hvis du vil indsætte et erstatningsmønster.

en: Allowed values
da: Tilladte værdier

en: Token replacement patterns
da: Symbol erstatningsmønstre
