Viewfield (6.x-1.2) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: none
lt: joks

en: Default
lt: Numatytasis

en: Views
lt: Vaizdai

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Arguments
lt: Argumentai

en: Use the syntax [token] if you want to insert a replacement pattern.
lt: Naudokite [token] sintakse jei norite įterpti šablono pakeitimą.

en: Allowed values
lt: Leidžiamos reikšmės
