Viewfield (6.x-1.2) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: none
pl: brak

en: Default
pl: Domyślny

en: Views
pl: Widoki

en: Fields
pl: Pola

en: Arguments
pl: Argumenty

en: Use the syntax [token] if you want to insert a replacement pattern.
pl: Wykorzystaj składnie [token] jeśli chcesz użyć wzorca podstawiania.

en: Allowed values
pl: Dopuszczalne wartości

en: Viewfield
pl: Pole widoku
