Viewfield (6.x-1.2) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: none
pt: nenhum

en: Default
pt: Padrão

en: Fields
pt: Campos

en: Arguments
pt: Argumentos

en: Use the syntax [token] if you want to insert a replacement pattern.
pt: Use a sintaxe [token] se você quiser inserir um padrão de substituição.

en: Allowed values
pt: Valores permitidos

en: Token replacement patterns
pt: Padrões de substituição de tokens
