Viewfield (6.x-1.2) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: none
sv: ingen

en: Default
sv: Förvald

en: Views
sv: Vyer

en: Fields
sv: Fält

en: Arguments
sv: Argument

en: Use the syntax [token] if you want to insert a replacement pattern.
sv: Använd syntax [ersättningstecken] om du vill infoga ett ersättningsmönster.

en: Allowed values
sv: Tillåtna värden

en: Token replacement patterns
sv: Mönster för ersättningstecken
