Viewfield (6.x-1.2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: CCK
ta: உ.க.க

en: none
ta: இல்லை

en: Default
ta: இயல்பான

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Allowed values
ta: அனுமதிப்பட்ட மதிப்புகள்
