Viewfield (6.x-1.2) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: none
vi: không có

en: Default
vi: Mặc định

en: Fields
vi: Các trường

en: Arguments
vi: Tham số

en: Allowed values
vi: Các giá trị cho phép
