Viewfield (6.x-1.1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: none
el: κανένα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Fields
el: Πεδία

en: Arguments
el: Παράμετροι

en: Use the syntax [token] if you want to insert a replacement pattern.
el: Χρησιμοποιήστε τη σύνταξη [token] αν θέλετε να εισαγάγετε ένα πρότυπο αντικατάστασης.

en: Token replacement patterns
el: Μοτίβα αντικατάστασης συμβόλων (tokens)
