Viewfield (6.x-1.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: none
uk: немає

en: Default
uk: Базово

en: Arguments
uk: Аргументи

en: Use the syntax [token] if you want to insert a replacement pattern.
uk: Якщо необхідно вставити шаблон для заміни, то використовуйте синтаксис - [замінник].

en: arguments
uk: аргументи

en: Token replacement patterns
uk: Шаблони маркерів заміщення

en: View field
uk: Переглянути поле
