Viewfield (6.x-2.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: none
gl: ningún

en: Default
gl: Predeterminado

en: Views
gl: Vistas

en: Placeholder tokens
gl: Comodíns receptáculos

en: Fields
gl: Campos

en: Arguments
gl: Argumentos

en: Token
gl: Símbolos

en: Allowed values
gl: Valores permitidos
