Viewfield (6.x-2.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: none
it: nessuno

en: Default
it: Predefinito

en: Views
it: Viste

en: Placeholder tokens
it: Simboli segnaposto

en: Fields
it: Campi

en: Arguments
it: Parametri

en: Allowed values
it: Valori consentiti
