Viewfield (6.x-2.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: none
az: yoxdur

en: Default
az: Susmaya görə

en: Views
az: Görünüşlər

en: Fields
az: Sahələr

en: Arguments
az: Arqumentlər
