Viewfield (6.x-2.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: none
tr: hiçbiri

en: Default
tr: Varsayılan

en: Views
tr: Görünümler

en: Fields
tr: Alanlar

en: Arguments
tr: Değişkenler

en: Token
tr: Simge

en: Allowed values
tr: İzin verilen değerler
