View reference (6.x-2.22) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: none
he: ללא

en: Full view
he: היפט מלא

en: Arguments
he: ארגומנטים

en: Delimiter
he: מפריד

en: Select list
he: רשימת בחירה

en: Title (link)
he: כותרת (קישור)

en: Title (no link)
he: כותרת (ללא קישור)

en: Autocomplete text field
he: שדה טקסט בעל השלמה אוטומטית

en: arguments
he: ארגומנטים
