View reference (6.x-2.23) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: none
tr: hiçbiri

en: Arguments
tr: Değişkenler

en: Delimiter
tr: Ayırıcı

en: Select list
tr: Seçim listesi

en: Title (link)
tr: Başlık (bağlantı)

en: Title (no link)
tr: Başlık (bağlantısız)

en: Autocomplete text field
tr: Otomatik Tamamlama metin alanı

en: arguments
tr: değişkenler
