View reference (6.x-2.21) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: none
gl: ningún

en: Arguments
gl: Argumentos

en: Delimiter
gl: Delimitador

en: Select list
gl: Lista de selección

en: Title (link)
gl: Título (ligazón)

en: Title (no link)
gl: Título (sen ligazón)

en: Autocomplete text field
gl: Campo de texto autocompletado

en: arguments
gl: argumentos
