View reference (6.x-3.0) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: none
bs: ništa

en: Arguments
bs: Argumenti

en: Select list
bs: Select lista

en: Title (link)
bs: Naslov (link)

en: Title (no link)
bs: Naslov (bez linka)

en: Autocomplete text field
bs: Auto-kompletirajuće tekst polje

en: arguments
bs: argumenti
