View reference (6.x-3.2) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: none
hu: nincs

en: Path
hu: Útvonal

en: Arguments
hu: Argumentumok

en: Delimiter
hu: Elválasztó

en: Select list
hu: Legördülő lista

en: Title (link)
hu: Cím (hivatkozással)

en: Title (no link)
hu: Cím (hivatkozás nélkül)

en: Autocomplete text field
hu: Automatikusan kiegészülő szöveges mező

en: %name: Title mismatch. Please check your selection.
hu: %name: Nem megfelelő cím. Ellenőrizni kell a kiválasztást.

en: arguments
hu: argumentumok

en:  arguments
hu:  argumentumok
