View reference (6.x-3.5) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: none
id: tidak ada

en: Path
id: Jalur

en: Arguments
id: Argumen-argumen

en: Delimiter
id: Pembatas

en: Select list
id: Daftar pilihan

en: Title (link)
id: Judul (tautan)

en: Title (no link)
id: Judul (tanpa tautan)
