View reference (6.x-3.5) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: CCK
kn: ಸಿಸಿಕೆ

en: none
kn: ಯಾವುದು ಇಲ್ಲ

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: Arguments
kn: ಆರ್ಗ್ಯುಮೆಂಟ್‍ಗಳು

en: Delimiter
kn: ಡಿಲಿಮಿಟರ್
