View reference (6.x-3.5) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: none
vi: không có

en: Path
vi: Đường dẫn

en: Arguments
vi: Tham số

en: Delimiter
vi: Dấu tách

en: Select list
vi: Danh sách chọn

en: Title (link)
vi: Tiêu đề (liên kết)

en: Title (no link)
vi: Tiêu đề (không liên kết)

en: Autocomplete text field
vi: Trường dữ liệu autocomplete
