Views (6.x-2.11) - en to si translation catalogue (40 entries)

en: Home
si: ගෘහය

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Next
si: පසු

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Type
si: වර්ගය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Description
si: පැහැදිලි කිරීම

en: Language
si: භාෂාව

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: File
si: ගොනුව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Search
si: සොයන්න

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Types
si: වර්ග

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Import
si: ආනයනය කරන්න

en: Export
si: අපනයනය කරන්න

en: Label
si: ලේබලය

en: Text
si: වගන්ති

en: Picture
si: පින්තූරය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Error
si: ද්‍යෝෂය

en: All
si: සියල්ල

en: Year
si: අවුරුද්ද

en: Signature
si: අත්සන

en: Month
si: මාසය

en: Unlimited
si: අනන්තයි

en: Day
si: දවස

en: Basic
si: මූලික

en: Order
si: පිලිවෙල

en: Hour
si: පැය

en: Minute
si: මිනිත්තු

en: Second
si: තත්පර

en: Items to display
si: ප්‍රදර්ශනය කල යුතු ඒකක

en: Text to display
si: ප්‍රදර්ශනය කිරීමට අවශ්‍ය වචනය

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
