Views (6.x-2.6) - en to bg translation catalogue (145 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Основен текст

en: Next
bg: Напред

en: user
bg: потребител

en: delete
bg: изтрий

en: Status
bg: Статус

en: E-mail
bg: Е-мейл

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Операции

en: Value
bg: Стойност

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: List
bg: Списък

en: Cancel
bg: Откажи

en: Remove
bg: Премахни

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: Enable
bg: Включи

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: On
bg: Включи

en: Taxonomy
bg: Класификация

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Version
bg: Версия

en: view
bg: преглед

en: File
bg: Файл

en: Edit
bg: Промени

en: Size
bg: Размер

en: Search
bg: Търсене

en: Reset
bg: Възстанови

en: None
bg: Няма

en: default
bg: по подразбиране

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Weight
bg: Тегло

en: Types
bg: Видове

en: Hierarchy
bg: Йерархия

en: Parent
bg: Родител

en: Category
bg: Категория

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Import
bg: Импортирай

en: Book
bg: Книга

en: Export
bg: Експорт

en: Taxonomy term
bg: Таксономичен термин

en: Node ID
bg: Номер

en: Field
bg: Поле

en: Label
bg: Заглавие

en: Preview
bg: Преглед

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Update
bg: Промени

en: Views
bg: Изгледи

en: Add
bg: Създай

en: Path
bg: Път

en: Vocabularies
bg: Речници

en: Display
bg: Дисплей

en: Menu
bg: Меню

en: read more
bg: чети по-нататък

en: Timestamp
bg: Дата

en: Unknown
bg: Непознат

en: Attachment
bg: Прикачен файл

en: Upload
bg: Качване

en: Picture
bg: Снимка

en: Before
bg: Преди

en: After
bg: След

en: User
bg: Потребител

en: Error
bg: Грешка

en: Options
bg: Опции

en: All
bg: Всички

en: Active
bg: Активен

en: Page title
bg: Заглавие на страницата

en: Block
bg: Блокирай

en: Page
bg: Страница

en: Off
bg: Изключи

en: Header
bg: Заглавна част

en: Footer
bg: заключителна част

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Roles
bg: Роли

en: Comment
bg: Коментар

en: Hostname
bg: Име на хост

en: Published
bg: Публикувано

en: Input format
bg: Филтриращ формат

en: Signature
bg: Подпис

en: Filter
bg: Филтър

en: Location
bg: Местоположение

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Log message
bg: Съобщение от регистъра

en: Vocabulary
bg: Речник

en: Vocabulary name
bg: Име на речника

en: Term ID
bg: Термин ID

en: Last access
bg: Последен достъп

en: Watchdog
bg: Цербер

en: %time ago
bg: преди %time

en: Caching
bg: Кеширане

en: Unlimited
bg: Без ограничения

en: Table
bg: Таблица

en: Role
bg: Роля

en: Referrer
bg: URL референт

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: <All>
bg: Всички

en: Ascending
bg: Нарастващ

en: Descending
bg: Намаляващ

en: Filters
bg: Филтри

en: Optional
bg: По желание

en: Order
bg: Поръчка

en: Profile
bg: Профил

en: reply
bg: отговор

en: Full text
bg: Пълен текст

en: Replacement patterns
bg: Изрази за подмяна

en: Revert
bg: Връщане

en: Convert
bg: Преобразуване

en: Parent term
bg: По-общ термин

en: revert
bg: връщане

en: Relationships
bg: Приятели

en: Sticky
bg: Фиксиран

en: Read only
bg: Само четене

en: Apply
bg: Търси

en: Enter the terms you wish to search for.
bg: Въведете думите, които желаете да търсите.

en: Permission
bg: Разрешение

en: Read/Write
bg: Четене и запис

en: You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
bg: Трябва да въведете поне една ключова дума, която да съдържа най-малко @count символа.

en: Rearrange
bg: Пренареждане

en: Aggregator
bg: Агрегатор

en: contains
bg: съдържание

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
bg: Грешка при проверката, опитайте отново. Ако грешката се повтаря, свържете се с администратора на сайта.

en: sort by @s
bg: сортирай по @s

en: and
bg: и

en: Yes/No
bg: Да/Не

en: No fields available.
bg: Няма налични полета

en: filter
bg: филтър

en: The title of the comment.
bg: Заглавие на коментара.

en: Poll
bg: Гласуване

en: Browser session ID of user that visited page.
bg: ID на сесията за потребителя, който е посетил тази страница.

en: Title of page visited.
bg: Заглавия на посетените страници.

en: Internal path to page visited (relative to Drupal root.)
bg: Вътрешен път до посетената страница (отнасящ се до коренната директория на Drupal)

en: Referrer URI.
bg: URI на рефърър

en: Hostname of user that visited the page.
bg: Името на хоста на потребителя посетил тази страница.

en: Time in milliseconds that the page took to load.
bg: Време в милисекунди изминало за зареждането на страницата.

en: Timestamp of when the page was visited.
bg: Времеви маркер, кога е посетена страницата.

en: upload
bg: Качване

en: contact
bg: контакт

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
bg: Търсене за всяка от двете думи в големи букви <strong>OR</strong>. Например <strong>котки OR кучета</strong>.
