Views (6.x-2.7) - en to be translation catalogue (65 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: user
be: карыстальнік

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: List
be: Сьпіс

en: Description
be: Апісаньне

en: Language
be: Мова

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Size
be: Памер

en: Search
be: Пошук

en: This action cannot be undone.
be: Увага: гэтае дзеяньне ня можа быць скасаваным.

en: Weight
be: Вага

en: Types
be: Тыпы

en: Hierarchy
be: Гіерархія

en: Related terms
be: Зьнітаваныя дэфініцыі

en: Parent
be: Бацькоўскі аб'ект

en: Category
be: Катэгорыя

en: Settings
be: Наладкі

en: Feed
be: Жывільнік

en: Export
be: Экспарт

en: settings
be: наладкі

en: Preview
be: Папярэдні прагляд

en: Path
be: Шлях

en: Teaser
be: Тлумачальнік (суправаджэнчы надпіс)

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: Attachment
be: Дадатак

en: Picture
be: Выява

en: User
be: Карыстальнік

en: Active
be: Актыўна

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Block
be: Блёк

en: Page
be: Старонка

en: Header
be: Загаловак 1

en: Roles
be: Статусы

en: Comment
be: Камэнтар

en: Hostname
be: Імя хасту

en: Score
be: Адзнака

en: Input format
be: Фармат уводу

en: Signature
be: Подпіс

en: Promoted to front page
be: Пастаўлена на галоўную старонку

en: Log message
be: Паведамленьне рэгістру

en: Vocabulary name
be: Назоз слоўніку

en: Last access
be: Апошні дасяг

en: Normal
be: Нармалёвы

en: %time ago
be: %time таму

en: Table
be: Табліца

en: Referrer
be: Крыніца запыту

en: Filters
be: Фільтры

en: Random
be: Выпадковы

en: Last checked
be: Апошняя праверка

en: reply
be: адказаць

en: Full text
be: Поўны тэкст

en: Source
be: Крыніца

en: Parent term
be: Бацькоўская дэфініцыя

en: revert
be: адкат

en: Read only
be: Толькі чытаньне

en: Enter the terms you wish to search for.
be: Увядзіце ключавыя словы для пошуку.

en: Permission
be: Дазвол

en: Read/Write
be: Чытаньне/Запіс

en: and
be: ды

en: Autocomplete
be: Аўтазапаўненьне

en: filter
be: фільтар

en: Poll
be: Апытаньне

en: upload
be: запампоўка
