Views (6.x-3.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (279 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Next
fa: بعدی

en: user
fa: کاربر

en: delete
fa: حذف

en: Status
fa: وضعیت

en: Prefix
fa: پیشوند

en: Suffix
fa: پسوند

en: E-mail
fa: پست الکترونیکی

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Value
fa: مقدار

en: Groups
fa: گروه‌ها

en: Group
fa: گروه

en: Type
fa: نوع

en: Author
fa: نویسنده

en: List
fa: لیست

en: Cancel
fa: انصراف

en: Remove
fa: حذف

en: Description
fa: توصیف

en: Language
fa: زبان

en: Enable
fa: فعال

en: Disable
fa: غیرفعال کردن

en: Disabled
fa: غیرفعال شده

en: footer
fa: پای صفحه

en: Taxonomy
fa: رده بندی

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Version
fa: نسخه

en: view
fa: نمایش

en: File
fa: فایل

en: Tag
fa: برچسب

en: Edit
fa: ویرایش

en: Size
fa: اندازه

en: Search
fa: جستجو

en: Reset
fa: بازنشانی

en: None
fa: خالی

en: default
fa: پیش‌فرض

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل قابل بازگشت نیست.

en: Block settings
fa: تنظیمات بلوک

en: Weight
fa: وزن

en: Link
fa: پیوند

en: Types
fa: انواع

en: Hierarchy
fa: سلسله مراتب

en: Related terms
fa: واژه‌های مرتبط

en: Parent
fa: والد

en: Depth
fa: عمق

en: Category
fa: دسته

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Feed
fa: خوراک

en: Name
fa: نام

en: edit
fa: ویرایش

en: Import
fa: ورود اطلاعات

en: Book
fa: کتاب

en: Export
fa: صادر کردن

en: Taxonomy term
fa: واژه رده بندی

en: settings
fa: پیکربندی

en: Field
fa: فیلد

en: header
fa: سر صفحه

en: Label
fa: برچسب

en: Preview
fa: پیش نمایش

en: Save
fa: ذخیره

en: True
fa: صحیح

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Update
fa: بروز رسانی

en: Views
fa: نمایه‌ها

en: Access
fa: دسترسی

en: Add
fa: افزودن

en: Path
fa: مسیر

en: Vocabularies
fa: واژگان

en: Display
fa: نمایش

en: Menu
fa: منو

en: Advanced settings
fa: پیکربندی‌های پیشرفته

en: Teaser
fa: تیزر

en: Text
fa: متن

en: read more
fa: بیشتر بخوانید

en: Timestamp
fa: برچسب زمانی

en: ID
fa: شناسه (ID)

en: Unknown
fa: نامشخص

en: Attachment
fa: پیوست

en: Upload
fa: بارگذاری

en: Picture
fa: عکس

en: User
fa: کاربر

en: Files
fa: فایل‌ها

en: Error
fa: خطا

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Node
fa: گره

en: Separator
fa: جداکننده

en: All
fa: همه

en: Active
fa: قعال

en: Year
fa: سال

en: Date format
fa: قالب تاریخ

en: Page title
fa: عنوان صفحه

en: Block
fa: بلوک

en: View type
fa: نمایش نوع

en: Page
fa: صفحه

en: Header
fa: سر صفحه

en: Footer
fa: پاورقی

en: Custom
fa: سفارشی

en: Roles
fa: نقش ها

en: Comment
fa: نظر

en: Hostname
fa: نام هاست

en: Published
fa: منتشر شده

en: Input format
fa: قالب ورودی

en: Signature
fa: امضاء

en: Filter
fa: فیلتر

en: Location
fa: مکان

en: Promoted to front page
fa: ارتقا یافته به صفحه اول

en: Log message
fa: گزارش

en: File ID
fa: شناسه فایل

en: Vocabulary
fa: واژه

en: Vocabulary ID
fa: شناسه واژه

en: Vocabulary name
fa: نام واژه

en: Term
fa: اصطلاح

en: Term ID
fa: شناسه اصطلاح

en: Last access
fa: آخرین دسترسی

en: Last login
fa: آخرین ورود به سیستم

en: Fields
fa: فیلدها

en: Contains
fa: شاملِ

en: Does not contain
fa: شامل نیست

en: Is equal to
fa: برابر است با

en: Is not equal to
fa: برابر نیست با

en: Average
fa: میانگین

en: Count
fa: شمارش

en: Overridden
fa: ابطال شده

en: Watchdog
fa: نگهبان

en: Normal
fa: عادی

en: %time ago
fa: %time قبل

en: Up
fa: بالا

en: Caching
fa: کش کردن

en: Month
fa: ماه

en: Current
fa: جاری

en: Day
fa: روز

en: Table
fa: جدول

en: Basic
fa: پایه

en: Role
fa: نقش

en: Referrer
fa: ارجاع دهنده

en: Maximum length
fa: بیشترین طول

en: Argument
fa: بحث

en: Anonymous
fa: ناشناس

en: <All>
fa: <همه>

en: access all views
fa: دسترسی به تمام نمایه‌ها

en: Views are customized lists of content on your system; they are highly configurable and give you control over how lists of content are presented.
fa: نماها فهرست های شخصی سازی شده ای از مطالب سیستم هستند. این فهرستها قابلیتهای پیکربندی بسیار زیادی دارند، و کنترل کاملی را بر روی نحوه نمایش و چیدمان مطالب در اختیار شما میگذارند.

en: Tools
fa: ابزارها

en: Override
fa: بازنویسی

en: Clone
fa: کپی سازی

en: Summary, sorted ascending
fa: خلاصه، مرتب شده صعودی

en: Summary, sorted descending
fa: خلاصه، مرتب شده نزولی

en: Ascending
fa: صعودی

en: Descending
fa: نزولی

en: Normal menu item
fa: گزینه منوی عادی

en: Empty text
fa: متن خالی

en: Expose
fa: نمایش

en: Down
fa: پایین

en: Arguments
fa: بحث‌ها

en: Operator
fa: عملگر

en: Filters
fa: فیلترها

en: Optional
fa: اختیاری

en: Order
fa: ترتیب

en: administer views
fa: مدیریت نماها

en: Random
fa: تصادفی

en: Uncategorized
fa: دسته‌بندی نشده

en: filters
fa: فیلترها

en: Term description
fa: توضیحات اصطلاح

en: fields
fa: فیلدها

en: reply
fa: پاسخ دادن

en: Defaults
fa: پیشفرض‌ها

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Created date
fa: تاریخ ایجاد شده

en: Updated date
fa: تاریخ به‌روز شده

en: Default language
fa: زبان پیش فرض

en: in
fa: در

en: Full text
fa: متن کامل

en: Hour
fa: ساعت

en: Minute
fa: دقیقه

en: Revert
fa: برگشت

en: or
fa: یا

en: Convert
fa: تبدیل

en: revert
fa: برگشت

en: Unformatted
fa: بدون قالب بندی

en: New comments
fa: نظرات جدید

en: Read only
fa: فقط خواندنی

en: Storage
fa: ذخیره سازی

en: Apply
fa: اعمال

en: Enter the terms you wish to search for.
fa: عبارتی را که می‌خواهید جستجو گردد را وارد نمایید.

en: Precision
fa: درستی

en: Hide
fa: پنهان کن

en: Read/Write
fa: خواندن/نوشتن

en: You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
fa: شما باید حداقل یک کلمه کلیدی مثبت با حداقل طول @count حرف و بیشتر بدهید.

en: <None>
fa: <هیچکدام>

en: Rearrange
fa: بازآرایی

en: Aggregator
fa: گردآورنده

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
fa: خطای تعیین اعتبار، لطفا دوباره تلاش کنید. در صورت بروز مجدد خطا، با مدیر سایت تماس بگیرید.

en: Case sensitive
fa: حساس نسبت به بزرگ يا کوچک بودن حرف

en: sort by @s
fa: مرتب کردن بر اساس @s

en: and
fa: و

en: Delete view
fa: حذف نمایش

en: Is not one of
fa: نیست یکی از

en: Starts with
fa: شروع میشود با

en: Is one of
fa: یکی از

en: Ends with
fa: تمام میشود با

en: Front page feed
fa: فید صفحه جلو

en: View link
fa: مشاهده لینک

en: The size of the file.
fa: اندازه فایل.

en: Delete link
fa: حذف لینک

en: No fields available.
fa: هیچ فیلدی در دسترس نیست.

en: Ajax callback for view loading.
fa: درخواست از آجاکس برای بارگذاری دید.

en: The converter will make a best-effort attempt to convert a Views 1 view to Views 2. This conversion is not reliable; you will very likely have to make adjustments to your view to get it to match. You can import Views 1 views through the normal Import tab.
fa: این تبدیل کننده تا آنجا که ممکن است تلاش میکند که یک نمای «Views 1» را به «Views 2» تبدیل کند. این تبدیل چندان قابل اعتماد نیست؛ و احتمالا لازم خواهید داشت که تنظیماتی در نمای خود اعمال نمایید تا قابل استفاده شود. شما میتوانید نماهای «Views 1» خود را از طریق برگه «ورود» معرفی نمایید.

en: Convert stored Views 1 views.
fa: تبدیل کننده یک دید از دیدها را ذخیره کرد.

en: Convert view
fa: تبدیل نمایش

en: Create customized lists and queries from your database.
fa: ایجاد فهرست ها و جستجوهای خاص از پایگاه داده شما.

en: Administrative interface to views. Without this module, you cannot create or edit your views.
fa: رابط کاربری مدیریتی به نماها. بدون این ماجول، نخواهید توانست نماهای خود را ایجاد و ویرایش نمایید.

en: Display all values
fa: نمایش همه میزان ها

en: Hide view / Page not found (404)
fa: نمای پنهان / صفحه پیدا نشد.

en: Display empty text
fa: نمایش متن های خالی

en: Provide default argument
fa: تهیه آرگومان های پیشفرض

en: This item is currently not exposed. If you <strong>expose</strong> it, users will be able to change the filter as they view it.
fa: این آیتم در حال حاظر نمایش داده نمیشود. اگر آن را <strong>نمایش</strong> بدهید، کاربران قادر خواهند بود در هنگام مشاهده فیلترها را تغییر دهند.

en: This item is currently exposed. If you <strong>hide</strong> it, users will not be able to change the filter as they view it.
fa: این آیتم در حال حاضر نمایش داده میشود. اگر آن را <strong>پنهان</strong> کنید، کاربران نخواهند توانست فیلتر را در هنگام مشاهده تغییر دهند.

en: Unlock operator
fa: گشودن (Unlock) اپراتور

en: When checked, the operator will be exposed to the user
fa: اگر انتخاب شود، عملگر (Operator) به کاربر نمایش داده میشود

en: Operator identifier
fa: شناسه عملگر

en: This will appear in the URL after the ? to identify this operator.
fa: این عنوان برای مشخص نمودن این عملگر بعد از علامت ? در URL می آید.

en: Filter identifier
fa: شناسه فیلتر

en: This will appear in the URL after the ? to identify this filter. Cannot be blank.
fa: این عنوان برای مشخص نمودن این فیلتر بعد از علامت ? در URL می آید. نباید خالی باشد.

en: This exposed filter is optional and will have added options to allow it not to be set.
fa: این فیلتر نمایش داده شده اختیاری است و گزینه های اضافی برای اینکه امکان تنظیم نشدن به آن داده شود وجود خواهد داشت.

en: Remember
fa: به خاطر بسپار

en: Remember the last setting the user gave this filter.
fa: آخرین تنظیمات انجام شده توسط کاربر بر روی این فیلتر را به خاطر بسپار.

en: - Any -
fa: - هر -

en: not in
fa: نه در

en: Contains any word
fa: شامل هر یک از کلمات

en: has word
fa: شامل کلمه

en: Contains all words
fa: شامل تمام کلمات

en: Case sensitive filters may be faster. MySQL might ignore case sensitivity.
fa: فیلترهایی که نسبت به بزرگ و کوچک بودن حروف حساس هستند به دلیل اینکه MySQL حروف کوچک و بزرگ را چک نمیکند، با سرعت بیشتری عمل میکنند.

en: If you install the advanced help module from !href, Views will provide more and better help. <a href="@hide">Hide this message.</a>
fa: اگر ماجول کمکی پیشرفته را از !href نصب نمایید، ماجول نماها (Views) اطلاعات کمکی بیشتر و بهتری را نمایش خواهد داد. <a href="@hide">مخفی کردن این پیام</a>

en: Install the advanced help module for the getting started
fa: نصب ماجول کمکی پیشرفته برای شروع

en: Not sure what to do? Try the "!getting-started" page.
fa: نمیتوانید با اطمینان تصمیم بگیرید که چه باید بکنید؟ صفحه "!getting-started" را تست کنید.

en: Displays
fa: نمایش ها

en: @time ms
fa: @time میلی ثانیه

en: Separate arguments with a / as though they were a URL path.
fa: آرگومانها را مانند بخشهای یک آدرس URL با یک / از هم جدا کنید.

en: View name
fa: نام نما

en: This is the unique name of the view. It must contain only alphanumeric characters and underscores; it is used to identify the view internally and to generate unique theming template names for this view. If overriding a module provided view, the name must not be changed or instead a new view will be created.
fa: این نام منحصر بفرد نما خواهد بود. این نام تنها باید از حروف لاتین و اعداد و زیر خط (underscore) تشکیل شده باشد؛ این نام برای دسترسیهای داخل سیستم به این نما و همچنین برای نامگذاری این نما در داخل قالبهای تم ها به کار خواهد رفت. در هنگام override کردن نمای از پیش تعریف شده یک ماجول، نام آن نباید عوض شود و به جای آن باید نمای جدیدی ایجاد گردد.

en: View description
fa: شرح نما

en: This description will appear on the Views administrative UI to tell you what the view is about.
fa: این شرح در بخش رابط کاربری مدیریت نماها نمایش داده میشود، و مشخص مینماید که نما قرار است به چه کاری بیاید.

en: View tag
fa: برچسب (تگ) نما

en: Enter an optional tag for this view; it is used only to help sort views on the administrative page.
fa: برچسب (تگ) اختیاری برای این نما را مشخص نمایید؛ این برچسب تنها برای مرتب کردن نماها در بخش مدیریت به کار میرود.

en: The view type is the primary table for which information is being retrieved. The view type controls what arguments, fields, sort criteria and filters are available, so once this is set it <strong>cannot be changed</strong>.
fa: نوع نما تعیین کننده جدول اوّلیه ای است که اطّلاعات برای آن بازیابی میگردد. نوع نما آرگومانها، فیلدها، محدودیتهای مرتب سازی و فیلترهای موجود را کنترل میکند، لذا وقتی نوع نما تعیین میشود <strong>دیگر قابل تغییر نیست</strong>.

en: The view has been deleted.
fa: نمای مورد نظر حذف گردید.

en: Are you sure you want to break the lock on view %name?
fa: آیا مطمئنید که میخواهید قفل نمای %name را باز کنید؟

en: By breaking this lock, any unsaved changes made by !user will be lost!
fa: با شکستن این قفل، همه تغییرات ذخیره نشده ای که توسط !user اعمال شده اند از دست خواهند رفت!

en: Break lock
fa: شکستن قفل

en: The lock has been broken and you may now edit this view.
fa: قفل شکسته شد و اکنون شما میتوانید این نما را ویرایش نمایید.

en: Edit view %view
fa: ویرایش نمای %view

en: Enter the name to use for this view if it is different from the source view. Leave blank to use the name of the view.
fa: نام قابل استفاده این نما را در صورتی که با نام مبدأ نما متفاوت است وارد نمایید. اگر میخواهید از نام خود نما استفاده کنید این فیلد را خالی رها کنید.

en: Paste view code here
fa: کد نما را اینجا Paste نمایید

en: Click on an item to edit that item's details.
fa: برای ویرایش جزئیات هر آیتم روی آن کلیک کنید.

en: Displays rows in a table.
fa: ردیف‌ها را در یک جدول نمایش می‌دهد

en: Displays the default summary as a list.
fa: خلاصه پیش فرض را به عنوان فهرست نشان میدهد.

en: filter
fa: فیلتر

en: The title of the comment.
fa: عنوان نظر.

en: Comment count
fa: تعداد نظرات

en: The number of new comments on the node.
fa: تعداد نظرات جدید روی گره

en: Comment status
fa: وضعیت نظر

en: Display the comment as RSS.
fa: نمایش نظر به عنوان RSS.

en: Link to contact page
fa: لینک به صفحه تماس

en: The full translation string.
fa: رشته ترجمه کامل

en: The title of the node.
fa: عنوان گره

en: The date the node was posted.
fa: تاریخی که گره  ارسال شده است

en: Created year
fa: سال ایجاد شده

en: Created month
fa: ماه ایجاد شده

en: Created day
fa: روز ایجاد شده

en: Created week
fa: هفته ایجاد شده

en: Node revision
fa: بازنگری گره

en: Has new content
fa: محتوای جدید دارد

en: Poll
fa: نظرخواهی

en: The ID of the file.
fa: شناسه فایل

en: upload
fa: بارگذاری

en: contact
fa: تماس

en: @current of @max
fa: @current از @max
