Views (6.x-3.0-alpha3) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Reset
ast: Reafitar

en: edit
ast: editar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: Count
ast: Cuenta

en: Maximum
ast: Máximu

en: Basic
ast: Básicu

en: Order
ast: Orde
