Views (6.x-3.0-alpha3) - en to et translation catalogue (32 entries)

en: Reset
et: Lähtesta

en: edit
et: muuda

en: Label
et: Silt

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Pager ID
et: Lehitseja ID

en: Average
et: Keskmine

en: Count
et: Arv

en: Maximum
et: Maksimum

en: Basic
et: Lihtne

en: Ascending
et: Kasvav

en: Descending
et: Kahanev

en: Order
et: Järjestus

en: Minimum
et: Miinimum

en: Items to display
et: Kuvatavate kirjete arv

en: Offset
et: Nihe

en: Default argument
et: Vaikimisi argument

en: Submit button text
et: Saatmise nupu tekst

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: Unless you're experiencing problems with pagers related to this view, you should leave this at 0. If using multiple pagers on one page you may need to set this number to a higher value so as not to conflict within the ?page= array. Large values will add a lot of commas to your URLs, so avoid if possible.
et: Kui sul just pole selle vaate lehitsejatega probleeme, peaksid selle väärtuseks jätma 0. Kui sa kasutad ühel lehel mitut lehitsejat, peaksid valima suurema numbri, et mitte ?page=array väärtused vastuollu ei satuks. Suured väärtused lisavad URL aadressisse palju komasid, mistõttu võimalusel tuleks neid vältida.

en: The number of items to display per page. Enter 0 for no limit.
et: Kirjete arv ühel kuva lehel. 0 tähendab piiranguteta.

en: Number of pages
et: Lehekülgede arv

en: Include reset button
et: Lisa lähtestamise nupp

en: Reset button label
et: Lähtestamise nupu silt

en: Text on demand
et: Tekst nõudmisel

en: The number of items to skip. For example, if this field is 3, the first 3 items will be skipped and not displayed.
et: Vahele jäetavate kirjete arv. Näiteks, kui see väli on kolm, jäetakse kolm esimest kirjet vahele ning neid ei kuvata.

en: The total number of pages. Leave empty to show all pages.
et: Lehekülgede koguarv. Jäta tühjaks, et näidata kõiki lehekülgi.

en: Exposed options
et: Avalikud valikud

en: Exposing this options allows users to define their values in a exposed form when view is displayed
et: Nende valikute avalikustamine võimaldab kasutajal määrata vaate kuvamisel oma väärtused avalikustatud vormis.

en: Expose items per page
et: Avalikusta kirjete arv lehel

en: When checked, users can determine how many items per page show in a view
et: Kui valitud, võib kasutaja määrata, mitut kirjet vaate ühel leheküljel kuvada.

en: Expose Offset
et: Avalikusta nihe

en: When checked, users can determine how many items should be skipped at the beginning.
et: Kui märgitud, saab kasutaja määrata, mitu kirjet tuleks algusest vahele jätta.
