Views (6.x-3.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (61 entries)

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: edit
hu: szerkesztés

en: Label
hu: Címke

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Pager ID
hu: Lapozó azonosító

en: Average
hu: Átlag

en: Count
hu: Mennyiség

en: Basic
hu: Alap

en: Ascending
hu: Növekvő

en: Descending
hu: Csökkenő

en: Order
hu: Sorrend

en: Items to display
hu: Megjelenő elemek száma

en: Offset
hu: Eltolás

en: Text to display
hu: Megjelenítendő szöveg

en: Sum
hu: Összegzés

en: Default argument
hu: Alapértelmezés szerinti argumentum

en: Submit button text
hu: Beküldés gomb felirata

en: Broken/missing handler
hu: Sérült / hiányzó kezelő

en: The handler for this item is broken or missing and cannot be used. If a module provided the handler and was disabled, re-enabling the module may restore it. Otherwise, you should probably delete this item.
hu: Ennek az elemnek a kezelője hibás, vagy hiányzik. Ha a kezelőt egy modul biztosítja és tiltva lett, akkor a modul engedélyezése visszaállíthatja. Egyéb esetekben az elem valószínűleg törölhető.

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: Unless you're experiencing problems with pagers related to this view, you should leave this at 0. If using multiple pagers on one page you may need to set this number to a higher value so as not to conflict within the ?page= array. Large values will add a lot of commas to your URLs, so avoid if possible.
hu: Hacsak nincsenek problémák a nézethez kapcsolódó lapozókkal, akkor nullán lehet hagyni. Ha több lapozó van használva egy oldalon, akkor ezt a számot magasabbra lehet állítani, hogy ne okozzon problémát a ?page= tömbön belül. A nagy számok viszont sok vesszőt adnak hozzá a webcímhez, így azokat el kell kerülni, ha csak lehet.

en: The number of items to display per page. Enter 0 for no limit.
hu: Az oldalanként megjelenített elemek száma. Nullát megadva nincs korlátozás.

en: Display even if view has no result
hu: Megjelenítés akkor is, ha a nézetnek nincs eredménye

en: Number of pages
hu: Oldalak száma

en: The label for this area that will be displayed only administratively.
hu: Ennek a területnek a címkéje kizárólag adminisztratív esetben jelenik meg.

en: If checked this area will be rended, even if the views has no results.
hu: Amennyiben be van jelölve, a terület megjelenik még akkor is, ha a nézetnek nincs eredménye.

en: Input required
hu: Bevitel szükséges

en: Text to display in the submit button of the exposed form.
hu: A felfedett szűrő esetén megjelenő beküldés gomb szövege.

en: Include reset button
hu: Az „Alaphelyzet” gomb hozzáadása

en: If checked the exposed form will provide a button to reset all the applied exposed filters
hu: Ha be van jelölve, a felfedett űrlap tartalmazni fog egy gombot a már alkalmazott felfedek szűrők törlésére

en: Reset button label
hu: Az „Alaphelyzet” gomb címkéje

en: Text to display in the reset button of the exposed form.
hu: A felfedett szűrő esetén megjelenő törlés gomb szövege.

en: Exposed sorts label
hu: A felfedett rendezés címkéje

en: Text to display as the label of the exposed sort select box.
hu: A választómező szövege felfedett rendezés esetén.

en: Text to use when exposed sort is ordered ascending.
hu: A választómező szövege, ha a felfedett rendezés növekvő.

en: Text to use when exposed sort is ordered descending.
hu: A választómező szövege, ha a felfedett rendezés csökkenő.

en: Text on demand
hu: Szöveg igény esetén

en: The number of items to skip. For example, if this field is 3, the first 3 items will be skipped and not displayed.
hu: A kihagyandó elemek száma. Például, ha ez az érték 3, az első három elem nem lesz megjelenítve.

en: The total number of pages. Leave empty to show all pages.
hu: Az oldalak száma. Üresen hagyva az összes oldal meg fog jelenni.

en: Exposed options
hu: Felfedett lehetőségek

en: Exposing this options allows users to define their values in a exposed form when view is displayed
hu: Ennek a beállításnak a felfedésével a felhasználó megadhat értékeket, amikor a nézet megjelenik

en: Expose items per page
hu: Felfedett elemek száma olanként

en: When checked, users can determine how many items per page show in a view
hu: Ha be van jelölve, a felhasználók megadhatják, hogy hány elem jelenjen meg a nézet megjelenítésekor

en: Items per page label
hu: „Elemek oldalanként” címkéje

en: Label to use in the exposed items per page form element.
hu: A „felfedett elemek oldalanként” címkéje.

en: Exposed items per page options
hu: „Felfedett elemek oldalanként” beállítása

en: Expose Offset
hu: Az eltolás felfedése

en: Offset label
hu: Eltolás címkéje

en: Label to use in the exposed offset form element.
hu: A felfedett eltolás űrlapelem címkéje.

en: Offset must be an number greather or equal than 0.
hu: Az eltolás értéke nagyobb, vagy egyenlő kell legyen, mint 0.

en: Paged, @count item, skip @skip | Paged, @count items, skip @skip
hu[0]: Lapozható, @count elem, @skip kihagyva
hu[1]: Lapozható, @count elem, @skip kihagyva

en: Paged, @count item | Paged, @count items
hu[0]: Lapozható, @count elem
hu[1]: Paged, @count items

en: Mini pager, @count item, skip @skip | Mini pager, @count items, skip @skip
hu[0]: Mini lapozó, @count elem, átugorva: @skip
hu[1]: Mini lapozó, @count elem, átugorva: @skip

en: Mini pager, @count item | Mini pager, @count items
hu[0]: Mini lapozó, @count elem
hu[1]: Mini lapozó, @count elem

en: All items, skip @skip
hu: Összes elem,  átugorva: @skip

en: All items
hu: Összes elem

en: @count item, skip @skip | @count items, skip @skip
hu[0]: @count elem, @skip kihagyással
hu[1]: @count elem, @skip kihagyással

en: @count item | @count items
hu[0]: @count elem
hu[1]: @count elem

en: Group results together
hu: Eredmények csoportosítása

en: When checked, users can determine how many items should be skipped at the beginning.
hu: Bejelölve a felhasználó megadhatja, hány elem legyen kihagyva az elejéről.

en: Please insert a list of integer numeric values separated by commas: e.g: 10, 20, 50, 100
hu: Meg kell adni egy egész számokból álló, vesszővel elválasztott listát, például 10. 20, 50, 666
