Views (6.x-3.0-alpha3) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Label
ku: پێناس

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: Count
ku: ژمارە

en: Maximum
ku: گەورەترین

en: Basic
ku: سەرەتایی

en: Order
ku: ڕیز

en: Minimum
ku: کەمترین
