Views (6.x-3.0-alpha3) - en to si translation catalogue (14 entries)

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Label
si: ලේබලය

en: Average
si: සාමාන්‍ය ගණන

en: Count
si: එකතුව

en: Maximum
si: උපරිමය

en: Basic
si: මූලික

en: Order
si: පිලිවෙල

en: Minimum
si: අවමය

en: Items to display
si: ප්‍රදර්ශනය කල යුතු ඒකක

en: Text to display
si: ප්‍රදර්ශනය කිරීමට අවශ්‍ය වචනය

en: Sum
si: මුළු ගණන

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක

en: Number of pages
si: පිටු ගණන

en: All items
si: සියලුම ඒකක
