Views (6.x-3.0-alpha3) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: edit
te: మార్చు

en: Average
te: సగటు

en: Count
te: లెక్క

en: Maximum
te: గరిష్ఠం

en: Ascending
te: ఆరోహణ

en: Descending
te: అవరోహణ

en: Order
te: క్రమం

en: Minimum
te: కనిష్ఠం

en: Items to display
te: చూపించాల్సిన అంశాలు

en: Sum
te: మొత్తం

en: Number of pages
te: పుటల యొక్క సంఖ్య

en: All items
te: అన్ని అంశాలు

en: @count item | @count items
te[0]: @count అంశం
te[1]: @count అంశాలు
