Views (6.x-3.0-alpha4) - en to eu translation catalogue (508 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Next
eu: Hurrengoa

en: user
eu: erabiltzailea

en: delete
eu: ezabatu

en: Status
eu: Egoera

en: Prefix
eu: Aurrizkia

en: Suffix
eu: Atzizkia

en: E-mail
eu: E-posta

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Value
eu: Balioa

en: Groups
eu: Multzoak

en: Group
eu: Taldea

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: List
eu: Zerrenda

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: footer
eu: Orri-oina

en: Taxonomy
eu: Taxonomia

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Version
eu: Bertsioa

en: view
eu: ikusi

en: File
eu: Fitxategi

en: Tag
eu: Etiketa

en: Edit
eu: Editatu

en: Size
eu: Tamaina

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: None
eu: Bat ere ez

en: default
eu: lehenetsia

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Block settings
eu: Bloke ezarpenak

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Weight
eu: Pisua

en: Link
eu: Esteka

en: Center
eu: Erdian

en: Types
eu: Motak

en: Related terms
eu: Termino erlazionatuak

en: Parent
eu: Gurasoa

en: Category
eu: Kategoria

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Feed
eu: Jarioa

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Import
eu: Inportatu

en: Book
eu: Liburua

en: Export
eu: Esportatu

en: Taxonomy term
eu: Taxonomia terminoa

en: settings
eu: ezarpenak

en: Node ID
eu: Nodoaren IDa

en: Field
eu: Eremua

en: header
eu: goiburua

en: Label
eu: Etiketa

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Save
eu: Gorde

en: True
eu: Egiazkoa

en: False
eu: Faltsua

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Update
eu: Eguneratu

en: Views
eu: Bistak

en: Access
eu: Atzipena

en: Add
eu: Gehitu

en: View
eu: Bista

en: Path
eu: Bide-izena

en: Vocabularies
eu: Hiztegiak

en: Display
eu: Bistaratu

en: Node type
eu: Nodo mota

en: Menu
eu: Menua

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Teaser
eu: Laburpena

en: Text
eu: Testua

en: Theme
eu: Tema

en: read more
eu: irakurri gehiago

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: ID
eu: IDa

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Attachment
eu: Eranskina

en: Upload
eu: Igo

en: Picture
eu: Irudia

en: Mail
eu: Posta

en: Before
eu: Aurretik

en: After
eu: Ondoren

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Files
eu: Fitxategiak

en: Error
eu: Errorea

en: Options
eu: Aukerak

en: Node
eu: Nodoa

en: Number of columns
eu: Zutaberen zenbakia

en: Separator
eu: Bereizlea

en: Vertical
eu: Bertikal

en: term
eu: terminoa

en: All
eu: Guztiak

en: Active
eu: Aktiboa

en: Year
eu: Urtea

en: Date format
eu: Data formatua

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Block
eu: Blokea

en: CSS class
eu: CSS klasea

en: View type
eu: Bista mota

en: Page
eu: Orria

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Roles
eu: Zereginak

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Hostname
eu: Ostalari izena

en: Score
eu: Puntuazioa

en: Published
eu: Argitaratua

en: Input format
eu: Sarrerako formatua

en: Signature
eu: Sinadura

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Location
eu: Kokalekua

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Log message
eu: Log mezua

en: Session ID
eu: Sesio ID-a

en: File ID
eu: Fitxategiaren IDa

en: Vocabulary
eu: Hiztegia

en: Vocabulary ID
eu: Hiztegiaren IDa

en: Vocabulary name
eu: Hiztegiaren izena

en: Term
eu: Termino

en: Term ID
eu: Terminoaren IDa

en: Last access
eu: Azken atzipena

en: Last login
eu: Azken saioa

en: Fields
eu: Eremuak

en: Contains
eu: Edukia

en: Does not contain
eu: Ez dauka

en: Is less than
eu: Hau baino txikiagoa

en: Is less than or equal to
eu: Hau baino txikiagoa edo berdina

en: Is equal to
eu: Honen berdina

en: Is greater than or equal to
eu: Hau baino haundiago edo berdina

en: Is greater than
eu: Hau baino haundiagoa da

en: Is not equal to
eu: Honen ezberdina

en: Average
eu: Batez bestekoa

en: Count
eu: Zenbatu

en: Overridden
eu: Baliogabetu

en: Normal
eu: Arrunta

en: %time ago
eu: duela %time

en: Up
eu: Gora

en: Maximum
eu: Maximoa

en: Caching
eu: Cache-a

en: Month
eu: Hilabetea

en: System
eu: Sistema

en: Current
eu: Unekoa

en: OR
eu: EDO

en: node
eu: nodoa

en: Day
eu: Eguna

en: Table
eu: Taula

en: Align
eu: Lerrokatu

en: Basic
eu: Basikoa

en: List type
eu: Zerrenda mota

en: Role
eu: Rol

en: Both
eu: Biak

en: Maximum length
eu: Luzera maximoa

en: Argument
eu: Argumentua

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: access all views
eu: Bista guztira atzipena

en: Tools
eu: Tresnak

en: Edit view
eu: Bista editatu

en: Override
eu: Gainidatzi

en: Clone
eu: Klonatu

en: Ascending
eu: Goranzko

en: Descending
eu: Beheranzko

en: Normal menu item
eu: Menu arrunta item-a

en: Empty text
eu: Testu hutsa

en: Down
eu: Behera

en: Wildcard
eu: Komodina

en: Arguments
eu: Argumentuak

en: Filters
eu: Iragazkiak

en: Optional
eu: Aukerazkoa

en: Order
eu: Ordena

en: administer views
eu: Bistak babestu

en: Views UI
eu: Bistak UI

en: Random
eu: Ausazkoa

en: Position
eu: Kokapena

en: Basic settings
eu: Oinarrizko ezarpenak

en: Profile
eu: Profila

en: filters
eu: iragazkiak

en: Term description
eu: Terminoaren deskribapena

en: fields
eu: eremuak

en: reply
eu: erantzun honi

en: Defaults
eu: Lehenetsia

en: Created date
eu: Sortze data

en: Updated date
eu: Eguneratze data

en: Default language
eu: Hizkuntz lehentsia

en: Full text
eu: Testu osoa

en: Feed settings
eu: Feed ezarpenak

en: Source
eu: Iturburua

en: Replacement patterns
eu: Ordezko ereduak

en: Query
eu: Kontsulta

en: Hour
eu: Ordu

en: Minute
eu: Minutu

en: Second
eu: Segundu

en: Granularity
eu: Granularitatea

en: Alignment
eu: Lerrokadura

en: AND
eu: ETA

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: or
eu: edo

en: Convert
eu: Bihurtu

en: Parent term
eu: Guraso terminoa

en: Style
eu: Estiloa

en: revert
eu: leheneratu

en: Last modified
eu: Azken aldaketa

en: Not published
eu: Argitaratu gabea

en: Unformatted
eu: Formaturik gabe

en: RSS Feed
eu: RSS Jarioa

en: New comments
eu: Iruzkin berriak

en: Relationships
eu: Erlazioak

en: Plural
eu: Plurala

en: Relationship
eu: Erlazioa

en: relationships
eu: erlazioak

en: Sort criteria
eu: Ordenazioa irizpideak

en: Base path
eu: Bide basea

en: Translations
eu: Itzulpenak

en: Sticky
eu: Itsaskor

en: Read only
eu: Irakurtzeko soilik

en: Ok
eu: Ados

en: Storage
eu: Biltegiratze

en: Group settings
eu: Talde ezarpenak

en: Apply
eu: Ezarri

en: Enter the terms you wish to search for.
eu: Idatzi bilatu nahi dituzun terminoak.

en: Information
eu: Informazioa

en: PHP Code
eu: PHP Kodea

en: Translation
eu: Itzulpena

en: Translation status
eu: Itzulpenaren egoera

en: @min and @max
eu: @min eta @max

en: Full node
eu: Nodo osoa

en: Text area
eu: Testu eremua

en: Minimum
eu: Minimoa

en: Permission
eu: Baimena

en: Grid
eu: Sareta

en: Hide
eu: Ezkutatu

en: Read/Write
eu: Irakurri/Idatzi

en: Global
eu: Globala

en: arguments
eu: argumentuak

en: Thread
eu: Haria

en: You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
eu: Gutxienez @count karaktere kopuruko hitz gako bat sartu behar duzu.

en: Extension
eu: Luzapena

en: Node access
eu: Nodoaren atzipena

en: Rearrange
eu: Berrantolatu

en: empty
eu: hutsik

en: Aggregator
eu: Gehitzailea

en: Attached files
eu: Atxikitutako fitxategiak

en: Remove this item
eu: Elementu hau ezabatu

en: No title
eu: Izenbururik ez

en: Page settings
eu: Orriaren ezarpenak

en: Use pager
eu: Orrietan banatu

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: More link
eu: Esteka gehiago

en: More link text
eu: Esteka gehiagorik testu

en: Edit this view
eu: Editatu bista hau

en: contains
eu: dauka

en: Data
eu: Datu

en: No name
eu: Izenik ez

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
eu: Balioztatze errorea, mesedez, saiatu berriz. Erroreak jarraitzen badu, mesedez, gune administratzailea kontaktatu.

en: Default order
eu: Orden lehenetsia

en: Ordered list
eu: Zerrenda ordenatua

en: Unordered list
eu: Zerrenda ez ordenatua

en: Column
eu: Zutabe

en: sort by @s
eu: @s(e)z ordenatu

en: and
eu: eta

en: Add @type
eu: Gehitu @type

en: Author's website
eu: Egilearen webgunea

en: Text to display
eu: Begiztatzeko textua

en: field
eu: eremua

en: nodes
eu: nodoak

en: View settings
eu: Bistaren ezarpenak

en: Week @week
eu: Astea @week

en: Delete view
eu: Bista ezabatu

en: The taxonomy vocabulary ID
eu: Taxonomia hiztegiaren IDa

en: The taxonomy term ID
eu: Taxonomia terminoaren IDa

en: Button text
eu: Testu botoia

en: Title only
eu: Izenburua bakarrik

en: Validator
eu: Balidatzaile

en: Inherit
eu: Heredatua

en: Mime type
eu: Mime mota

en: Use default
eu: Erabili lehenetsia

en: The date the node was last updated.
eu: Nodoa azkenekoz noiz eguneratu zen.

en: In the form of WW (01 - 53).
eu: WW (01 - 53) formatuan.

en: Category ID
eu: Kategori IDa

en: Display type
eu: Bistaratu mota

en: No link
eu: Loturarik ez

en: Admin
eu: Kudeatu

en: Starts with
eu: Hasten da zerekin

en: Permanent
eu: Behin betikoa

en: Temporary
eu: Behin-behinekia

en: Custom date format
eu: Egokitutako data formatua

en: Show All
eu: Guztia Ikusi

en: Is empty (NULL)
eu: Hutsik dago (NULL)

en: not empty
eu: ez hutsik

en: Theming information
eu: Temaren informazioa

en: Upload date
eu: Data igo

en: Do not cache
eu: Ez katxeatu

en: Wildcard title
eu: Komodina izenburua

en: Tab weight
eu: Tab pisua

en: No role
eu: Rol gabe

en: View link
eu: Ikusi lotura

en: The size of the file.
eu: Fitxategiaren tamaina.

en: Delete link
eu: Ezabatu lotura

en: Cache once for everything (global)
eu: Katxeatu behin guztientzako (globala)

en: Per page
eu: Orriko

en: Per role
eu: Roleko

en: Per user
eu: Erabiltzaileko

en: Has Avatar
eu: Avatar-a dauka

en: Custom text
eu: Testu pertsonalizatua

en: No fields available.
eu: Ez dago eremurik.

en: Numeric
eu: Zenbakia

en: Edit link
eu: Editatu lotura

en: Add comment link
eu: Gehitu iruzkin esteka

en: Broken handler @table.@field
eu: Kontroladore apurtuta @table.@field

en: Skipping broken view @view
eu: Bista apurtuta @view sahiestu

en: Changes cannot be made to a locked view.
eu: Blokeatuta dagoen bistan aldaketarik ezin da egin

en: Convert view
eu: Bista bihurtu

en: Example table
eu: Adibide taula

en: Example content
eu: Adibide edukia

en: Display all values
eu: Bistaratu balio guztiak

en: Current date
eu: Oraingo data

en: Display as link
eu: Esteka bezala erakutsi

en: Remember
eu: Gogoratu

en: - Any -
eu: -Edozein-

en: exposed
eu: agerian jarri

en: Value type
eu: Balio mota

en: Invalid date format.
eu: Baliogabeko data formatua.

en: not
eu: ez

en: between
eu: artean

en: And
eu: Eta

en: has word
eu: hitza du

en: begins
eu: hasten da

en: Broken
eu: Apurtuta

en: Clone view %view
eu: %view bista klonatu

en: View name
eu: Erakutsi izena

en: View description
eu: Bistaren deskribapena

en: View tag
eu: Bistaren etiketa

en: Edit view %view
eu: %view bista editatu

en: Export this view
eu: Exportatu bista hau

en: Create a copy of this view
eu: Bista honen kopia bat sortu

en: View analysis
eu: Analisia ikusi

en: View details
eu: Bistaratu xehetasunak

en: Configure @type
eu: Konfiguratu @type

en: Configure @type %item
eu: Konfiguratu @type %item

en: Default settings for this view.
eu: Bista honen lehenetsi konfigurazioa.

en: Display the view as a block.
eu: Bistaratu bista bloke gisa.

en: Displays rows one after another.
eu: Lerroak bistaratu bata bestearen ostean.

en: HTML List
eu: HTML zerrenda

en: Displays rows as an HTML list.
eu: Lerroak bistaratu HTML-ren zerrenda bezala

en: Displays rows in a grid.
eu: Lerroak bistaratu sareta batean

en: Displays rows in a table.
eu: Lerroak bistaratu taula batean.

en: Displays the default summary as a list.
eu: Bistaratu lehenetsitako laburpena zerrenda gisa.

en: Generates an RSS feed from a view.
eu: Sortu RSS jarioa bistatik

en: Displays the fields with an optional template.
eu: Bistaratu eremuak aukeratu txantiloi batean.

en: Fixed entry
eu: Sarrera finkoa

en: Will be available to all users.
eu: Erabiltzaile guztientzako erabilgarri egongo da.

en: sort criteria
eu: ordenazio irizpideak

en: Sort criterion
eu: Ordenazio irizpidea

en: sort criterion
eu: ordenazio irizpidea

en: filter
eu: iragazi

en: The book the node is in.
eu: Liburuan dagoen nodoa.

en: The title of the comment.
eu: Iruzkinaren izenburua.

en: Post date
eu: Argitaratze data

en: The User ID of the comment's author.
eu: Komentarioaren egilearen erabiltzaile IDa.

en: Parent CID
eu: Gurasoen CID

en: Last comment time
eu: Azken iruzkinaren data

en: Last comment author
eu: Azken iruzkinaren egilea

en: Comment count
eu: Iruzkin zenbaketa

en: The number of comments a node has.
eu: Nodoak jaso dituen iruzkin kopurua.

en: The number of new comments on the node.
eu: Nodo batean jasotako iruzkin berrien kopurua.

en: Comment status
eu: Iruzkinen egoera

en: Display the comment with standard comment view.
eu: Bistaratu iruzkina iruzkin-bista estandarrarekin

en: Display the comment as RSS.
eu: Erakutsi iruzkinak RSS bezala

en: The ID of the source string.
eu: Jatorrizko esaldiaren IDa.

en: The full original string.
eu: Jatorrizko kate osoa.

en: The title of the node.
eu: Nodo-aren izenburua.

en: The date the node was posted.
eu: Nodo-aren post-eatze data.

en: In the form of CCYYMMDD.
eu: CCYYMMDD formatuan.

en: In the form of YYYYMM.
eu: YYYYMM formatuan

en: Created year
eu: Sortze-urtea

en: In the form of YYYY.
eu: YYYY formatuan.

en: Created month
eu: Sortze-hilabetea

en: In the form of MM (01 - 12).
eu: MM (01 - 12) formatuan.

en: Created day
eu: Sortze-eguna

en: In the form of DD (01 - 31).
eu: DD (01 - 31) formatuan.

en: Created week
eu: Sortze-astea

en: Input format id
eu: Sarrera formatuaren IDa

en: Node ID from URL
eu: Nodoaren IDa URLtik

en: Poll
eu: Inkesta

en: Links from
eu: Estekak nondik

en: Search Terms
eu: Terminoak bilatu

en: Files maintained by Drupal and various modules.
eu: Fitxategiak

en: The ID of the file.
eu: Fitxategiaren IDa.

en: The name of the file.
eu: Fitxategiaren izena.

en: The path of the file.
eu: Fitxategiaren bide-izena.

en: The mime type of the file.
eu: Fitxategiaren mime mota.

en: The status of the file.
eu: Fitxategiaren egoera.

en: The date the file was uploaded.
eu: Fitxategia noiz igo zen.

en: Taxonomy term name.
eu: Taxonomia terminoen izena.

en: All terms
eu: Termino guztiak

en: Term synonym
eu: Terminoaren sinonimoa

en: Term ID (with depth)
eu: Terminoaren IDa (sakontasunarekin)

en: Node translation
eu: Itzulpen nodoa

en: Source translation
eu: Itzulpenaren jatorria

en: Versions of content in different languages.
eu: Edukien bertsioa hizkuntza ezberdinetan.

en: upload
eu: igo

en: The user ID
eu: Erabiltzailearen IDa

en: The user or author name.
eu: Erabiltzailea edo egilearen izena.

en: Language of the user
eu: Erabiltzailearen hizkuntza

en: The date the user was created.
eu: Erabiltzailea noiz sortu zen.

en: The user's signature.
eu: Erabiltzailearen sinadura

en: User ID from URL
eu: Erabiltzaile ID URLtik

en: No user
eu: Erabiltzailerik ez

en: contact
eu: kontaktatu

en: Unknown language
eu: Hizkuntza ezezaguna

en: No language
eu: Hizkuntzarik ez

en: Select terms from vocabulary @voc
eu: Aukeratu terminoak @voc hiztegitik

en: Unable to find term: @terms | Unable to find terms: @terms
eu[0]: Terminoa @terms ezin da aurkitu
eu[1]: Terminoak @terms ezin dira aurkitu

en: Usernames
eu: Erabiltzaile izenak

en: Enter a comma separated list of user names.
eu: Sartu erabiltzaile lista komaz bereizturik.

en: Unable to find user: @users | Unable to find users: @users
eu[0]: Ezin da @users erabiltzailea aurkitu
eu[1]: Ezin dira @users erabiltzaileak aurkitu

en: Row style
eu: Lerro estiloa

en: Use AJAX
eu: Erabili AJAX

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: The title of this view
eu: Bista honen izena

en: Create more link
eu: Esteka gehiagorik sortu

en: Access restrictions
eu: Atzipen murrizketak

en: Access options
eu: Sarbidearen aukerak

en: Caching options
eu: Katxearen aukerak

en: Style options
eu: Estilo aukerak

en: Row style options
eu: Lerro estiloaren aukerak

en: Display output
eu: Pantailaren sarrera

en: Alternative display output
eu: Pantailaren sarrera alternatiboa

en: Style output
eu: Estiloaren sarrera

en: Alternative style
eu: Estilo alternatiboa

en: Row style output
eu: Lerroaren estilo sarrera

en: Alternative row style
eu: Lerroaren estilo alternatiboa

en: Field @field (ID: @id)
eu: @field (ID: @id) gunea

en: Change theme
eu: Tema aldatu

en: Rescan template files
eu: Plantilaren fitxategiak berreskaneatu

en: Theming information (display)
eu: Temaren informazioa (pantaila)

en: Back to !info.
eu: !info-ra itzuli.

en: Put the exposed form in a block
eu: Erakusteko modua bloke batean jarri

en: File found in folder @template-path
eu: @template-path-(e)n karpeta fitxategi aurkituta

en: (File not found, in folder @template-path)
eu: (Aurkitu gabeko fitxategia, @template-path-(e)n karpetan)

en: Status: using default values.
eu: Estatu: lehenetsi balioak erebili

en: Status: using overridden values.
eu: Estatu: gainidatzi balioak erabili

en: Display "@display" uses a path but the path is undefined.
eu: "@display" pantaila bide-izena erabili baina definitu gabeko bide-izena da

en: Display "@display" has an invalid style plugin.
eu: "@display" pantaila balio gabeko plugin mota du

en: Exposed form: @view-@display_id
eu: Ikusgai modua: @view-@display_id

en: Attachment settings
eu: Eranskinaren ezarpenak

en: Inherit arguments
eu: Argumentu heredatuak

en: Inherit exposed filters
eu: Ikusgai filtro heredatuak

en: Multiple displays
eu: Pantaila multipleak

en: Block admin description
eu: Kudeaketa Blockaren deskribapena

en: Using the site name
eu: Gunearen izena erabili

en: Use the site name for the title
eu: Gunearen izena izenburua bezala erebili

en: No menu
eu: Menurik ez

en: Normal: @title
eu: Arrunta: @title

en: Change settings for the parent menu
eu: Ezarpenak aldatu gurasoen menuarentzako

en: The menu path or URL of this view
eu: Menuaren bidea edo URL-a bista honentzako

en: Menu item entry
eu: Menuaren elementuaren sarrera

en: No menu entry
eu: Menuaren sarrerarik ez

en: Normal menu entry
eu: Menuaren sarrera arrunta

en: Menu tab
eu: Menuaren fitxa

en: Default menu tab
eu: Menuaren fitxa lehenetsia

en: Default tab options
eu: Tab aukeraren lehenezpenak

en: Already exists
eu: Existitzen da

en: "$arg" is no longer supported. Use % instead.
eu: "$arg" ez da gehiago soportatzen. % erabili ezazu

en: "%" may not be used for the first segment of a path.
eu: Lehengo ibilbideren segmentuan % ez erabili

en: Title is required for this menu type.
eu: Menu mota honentzako izenburua beharrezkoa da

en: Inline fields
eu: Eremuak lerroan

en: Grouping field
eu: Zutabe taldekatu

en: New view
eu: Bista berria

en: Changed view
eu: Bista aldatuta

en: Title: @title
eu: Izenburua: @title

en: - All -
eu: - Dena -

en: Short date format
eu: Data formatu laburra

en: Medium date format
eu: Data formatu ertaina

en: Long date format
eu: Data formatu luzea

en: No info
eu: Informazio gabe

en: @argument title
eu: @argument izenburua

en: Hide if empty
eu: Ezkutatu hutsik badago

en: Hide empty fields
eu: Eremu hutsak ezkutatu

en: Inherit pager
eu: Bilagailua heredatua

en: Render pager
eu: Errendatzailearen bilagailua

en: Render
eu: Errendatzea

en: Display all items
eu: Elementu guztiak erakutsi

en: All items
eu: Elementu guztiak

en: Is not empty (NOT NULL)
eu: Ez dago hutsik (NOT NULL)

en: Related term
eu: Termino erlazionatua

en: Taxonomy Term ID from URL
eu: Taxonomia terminoaren IDa URLtik

en: Translate link
eu: Itzulpen esteka

en: The Authmap ID.
eu: Authmap ID-a.

en: Authentication name
eu: Autentifikazio izena

en: CSS classes must be alphanumeric or dashes only.
eu: CSS klaseak alfazenbakizkoa edo marratxoak behar dira bakarrik

en: Choose text
eu: Testua edukia

en: Fill up single line
eu: Lerro bakoitza bete

en: - Use default -
eu: - Lehenetsia erabili -

en: The extension of the file.
eu: Fitxategiaren luzapena.

en: Table summary
eu: Laburpenaren taula
