Views (for Drupal 7) (6.x-3.0) - en to he translation catalogue (1151 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Next
he: הבא

en: user
he: משתמש

en: delete
he: מחיקה

en: Status
he: מצב

en: Prefix
he: קידומת

en: Suffix
he: סיומת

en: E-mail
he: אימייל

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Value
he: ערך

en: Groups
he: קבוצות

en: Group
he: קבוצה

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: List
he: רשימה

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: Description
he: תיאור

en: Language
he: שפה

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: footer
he: חלק תחתון (פוטר)

en: On
he: פעיל

en: Taxonomy
he: סיווגים

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Version
he: גירסה

en: view
he: צפיה

en: File
he: קובץ

en: Tag
he: תגית

en: Edit
he: עריכה

en: Size
he: גודל

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: None
he: ללא

en: default
he: ברירת מחדל

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Block settings
he: הגדרות בלוק

en: - None -
he: - ללא -

en: Weight
he: משקל

en: Link
he: קישור

en: Center
he: מרכז

en: Types
he: סוגים

en: Hierarchy
he: היררכיה

en: Related terms
he: סיווגים קרובים (ראה גם...)

en: Parent
he: אב

en: Depth
he: עומק

en: Category
he: קטגוריה

en: Settings
he: הגדרות

en: Feed
he: פיד

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Import
he: יבוא

en: Book
he: ספר

en: Export
he: יצוא

en: Taxonomy term
he: סיווג במילון

en: settings
he: הגדרות

en: Node ID
he: מזהה פריט תוכן

en: Field
he: שדה

en: header
he: חלק עליון (הדר)

en: Label
he: תווית

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Save
he: שמירה

en: True
he: אמת

en: False
he: שלילי

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Update
he: עדכון

en: Core
he: ליבה

en: Clean up
he: ניקוי

en: Icon
he: סמל

en: Views
he: היבטים

en: Access
he: הרשאות גישה

en: Add
he: הוספה

en: View
he: צפיה

en: Path
he: מיקום

en: Vocabularies
he: מילונים

en: Display
he: תצוגה

en: Node type
he: סוג תוכן

en: Menu
he: תפריט

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Teaser
he: תקציר

en: Text
he: טקסט

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: read more
he: להמשך

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Attachment
he: צְרוּפָה

en: Upload
he: העלאה

en: Picture
he: תמונה

en: Mail
he: מייל

en: Before
he: לפני

en: After
he: אחרי

en: Promoted
he: מקודם

en: User
he: משתמש

en: Files
he: קבצים

en: Error
he: שגיאה

en: Options
he: אפשרויות

en: Node
he: פריט תוכן

en: Number of columns
he: מספר עמודות

en: Separator
he: מפריד

en: Horizontal
he: אופקי

en: Vertical
he: אנכי

en: term
he: סיווג

en: All
he: הכל

en: Access log
he: יומן גישה

en: Active
he: פעיל

en: Year
he: שנה

en: Date format
he: תבנית תאריך

en: Page title
he: כותרת דף

en: Block
he: בלוק

en: CSS class
he: קלאס CSS

en: Display links
he: הצג קישורים

en: View type
he: סוג ההיבט

en: Page
he: דף

en: Pager ID
he: מזהה דפדוף

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Off
he: כבוי

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Aggregator category
he: סיווג הצובר

en: Aggregator feed
he: הזנת צובר

en: Aggregator item
he: פריט צובר

en: Custom
he: מותאם

en: Roles
he: תפקידים

en: Comment
he: תגובה

en: Hostname
he: שם שרת

en: Score
he: ניקוד

en: Published
he: מפורסם

en: Input format
he: מבנה קלט

en: Signature
he: חתימה

en: Filter
he: סינון

en: Location
he: מיקום

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Log message
he: הודעה ליומן הפעילות

en: Session ID
he: מזהה הפעלה

en: File ID
he: מזהה קובץ

en: Vocabulary
he: מילון

en: Vocabulary ID
he: מזהה אוצר מילים

en: Vocabulary name
he: שם מילון

en: Term
he: סיווג

en: Term ID
he: מזהה מושג

en: Last access
he: כניסה אחרונה

en: Last login
he: התחבר לאחרונה

en: Fields
he: שדות

en: Contains
he: מכיל

en: Does not contain
he: לא מסתיים ב

en: Is less than
he: קטן מ-

en: Is less than or equal to
he: פחות או שווה ל

en: Is equal to
he: שווה ל

en: Is greater than or equal to
he: גדול או שווה ל

en: Is greater than
he: יותר מ

en: Is not equal to
he: לא שווה ל

en: Average
he: ממוצע

en: Count
he: כמות

en: Overridden
he: נדרס

en: Normal
he: נורמלי

en: %time ago
he: לפני %time

en: Up
he: עולה

en: Maximum
he: מקסימום

en: Sortable
he: ניתן למיון

en: Caching
he: אחסון במטמון

en: Month
he: חודש

en: System
he: מערכת

en: Current
he: נוכחי

en: OR
he: או

en: node
he: פריט תוכן

en: Day
he: יום

en: Table
he: טבלה

en: Align
he: יישור

en: Basic
he: בסיסי

en: List type
he: סוג רשימה

en: Role
he: תפקיד

en: Case
he: פנייה

en: Referrer
he: כתובת מקור

en: Both
he: שנייהם

en: Maximum length
he: אורך מרבי

en: Argument
he: ארגומנט

en: Anonymous
he: אנונימי

en: access all views
he: גישה לכל ההיבטים

en: Views are customized lists of content on your system; they are highly configurable and give you control over how lists of content are presented.
he: היבטים הם רשימות תוכן מותאמות אישית; רמת השליטה בתצורה שלהן גבוהה ומאפשרת שליטה באופן הצגת רשימות תוכן.

en: Tools
he: כלים

en: Edit view
he: עריכת היבט

en: Override
he: דריסה

en: Clone
he: שכפול

en: Summary, sorted ascending
he: סיכום, בסדר עולה

en: Summary, sorted descending
he: סיכום, ממויין בסדר יורד

en: Ascending
he: עולה

en: Descending
he: יורד

en: Normal menu item
he: פריט תפריט רגיל

en: Empty text
he: טקסט כאשר אין תוצאות

en: Expose
he: חשוף

en: Down
he: יורד

en: Wildcard
he: תו כללי

en: Arguments
he: ארגומנטים

en: Operator
he: אופרטור

en: Filters
he: מסננים

en: Optional
he: אופציונאלי

en: Order
he: סידור

en: View name must be alphanumeric or underscores only.
he: שם ההיבט צריך להיות אלפאנומרי או קווים תחתיים בלבד.

en: administer views
he: נהל היבטים

en: Views UI
he: משמשק משתמש היבטים

en: Random
he: אקראי

en: Uncategorized
he: לא משוייך לקטגוריה

en: Position
he: מיקום

en: Basic settings
he: הגדרות בסיסיות

en: Last checked
he: נבדק לאחרונה

en: Profile
he: פרופיל חבר

en: filters
he: מסננים

en: Term description
he: תאור המושג

en: fields
he: שדות

en: reply
he: תשובה

en: Defaults
he: ברירות מחדל

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Created date
he: תאריך יצירה

en: Updated date
he: תאריך עידכון

en: Default language
he: שפת ברירת מחדל

en: Other queries
he: שאילתות אחרות

en: Timer
he: טיימר

en: in
he: ב

en: Full text
he: כל הטקסט

en: Feed settings
he: הגדרות הזנה

en: Source
he: מקור

en: Add new group
he: הוספת קבוצה חדשה

en: Replacement patterns
he: דפוסי החלפה

en: Query
he: שאילתה

en: Hour
he: שעה

en: Minute
he: דקות

en: Second
he: שניה

en: Granularity
he: גרעיניות

en: Alignment
he: יישור

en: Link label
he: תווית הקישור

en: AND
he: וגם

en: Revert
he: שחזור

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: or
he: או

en: Convert
he: המר

en: Parent term
he: מושג אב

en: Style
he: סגנון

en: revert
he: שחזר

en: Last modified
he: שונה לאחרונה

en: Reverse
he: הפוך

en: Thousands separator
he: מפריד אלפים

en: Not published
he: לא מפורסם

en: Unformatted
he: ללא פורמט

en: RSS Feed
he: הזנת RSS

en: New comments
he: תגובות חדשות

en: Relationships
he: יחסים

en: Plural
he: רבים

en: Relationship
he: יחס

en: relationships
he: יחסים

en: Sort criteria
he: קריטריונים למיון

en: Base path
he: הנתיב הבסיסי

en: Parent menu item
he: פריט תפריט אב

en: Translations
he: תרגומים

en: Sticky
he: דביק

en: Read only
he: לקריאה בלבד

en: Ok
he: בסדר

en: Output format
he: תבנית פלט

en: Storage
he: אחסון

en: Group settings
he: הגדרות קבוצה

en: Apply
he: החל

en: Enter the terms you wish to search for.
he: הקלידו את המילים שברצונכם לחפש.

en: Information
he: מידע

en: PHP Code
he: קוד PHP

en: Translation
he: תרגום

en: Translation status
he: מצב תירגום

en: @min and @max
he: @min ו-@max

en: Full node
he: פריט תוכן מלא

en: Text area
he: איזור טקסט

en: Minimum
he: מינימום

en: Precision
he: דיוק

en: Permission
he: הרשאה

en: Grid
he: רשת

en: Hide
he: הסתרה

en: Read/Write
he: קריאה\כתיבה

en: Global
he: כללי

en: arguments
he: ארגומנטים

en: Thread
he: שרשור

en: You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
he: חובה להזין לפחות מילת חיפוש אחת בת @count אותיות או יותר.

en: Title text
he: מלל הכותרת

en: Distinct
he: מובחן

en: Extension
he: הרחבה

en: Node access
he: גישה לפריט תוכן

en: Rearrange
he: סידור מחדש

en: empty
he: ריק

en: Aggregator
he: צובר

en: Attach to
he: צרף ל

en: Argument type
he: סוג משתנה

en: Attached files
he: קבצים מצורפים

en: Remove this item
he: הסר פריט זה

en: Module name
he: שם מודול

en: Enter the module name to export code to.
he: הזן את שם המודול שיש ליצא אליו קוד.

en: Page settings
he: הגדרות דף

en: Use pager
he: שימוש בדפדוף

en: Items to display
he: פריטים לתצוגה

en: Offset
he: היסט

en: More link
he: קישור להמשך

en: More link text
he: טקסט הקישור לעוד

en: Edit this view
he: ערוך היבט זה

en: Book parent
he: אב הספר

en: Top level book
he: ספר הרמה העליונה

en: contains
he: מכיל

en: Data
he: נתונים

en: Selection type
he: סוג בחירה

en: No name
he: ללא שם

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
he: בעית ולידציה, אנא נסה שוב. אם שגיאה זו ממשיכה להופיע, אנא פנה למנהל האתר.

en: In moderation
he: בהנחייה

en: Default order
he: סדר ברירת מחדל

en: Or
he: או

en: Ordered list
he: רשימה מסודרת

en: Unordered list
he: רשימה לא מסודרת

en: Case sensitive
he: תלוי רישיות

en: Link class
he: מחלקת הקישור

en: Column
he: עמודה

en: Default sort
he: מיון ברירת מחדל

en: sort by @s
he: מיון לפי @s

en: and
he: וגם

en: Add @type
he: הוספת @type

en: Not promoted
he: לא מקודם

en: Parent comment
he: תגובת אב

en: The parent comment.
he: תגובת האב.

en: Author's website
he: אתר אינטרנט

en: Display the depth of the comment if it is threaded.
he: הצג את עומק התגובה אם היא משורשרת.

en: Sort by the threaded order. This will keep child comments together with their parents.
he: מיון לפי סדר השרשור. כך תשארנה התגובות הבנות יחד עם הוריהן.

en: Reply-to link
he: קישור מענה ל

en: Provide a simple link to reply to the comment.
he: ספק קישור פשוט לתשובה לתגובה.

en: Text to display
he: טקסט לתצוגה

en: Link this field to its user or an author's homepage
he: קשר שדה זה למשתמש שלו או לדף הבית של המחבר

en: field
he: שדה

en: nodes
he: פריטי תוכן (nodes)

en: The node the uploaded file is attached to
he: פריט התוכן אליו יצורף הקובץ שהיועלה

en: View settings
he: הגדרות היבט

en: Week @week
he: שבוע @week

en: Delete view
he: מחיקת היבט

en: Time ago
he: לפני כמה זמן

en: The taxonomy vocabulary ID
he: מזהה אוצר המילים של הטקסונומיה

en: The taxonomy term ID
he: מזהה מושג הטקסונומיה

en: Force single
he: אלץ בודד

en: The language the content is in.
he: שפת התוכן.

en: Title only
he: כותרת בלבד

en: Validator
he: מאמת

en: Inherit
he: תירש

en: Mime type
he: סוג Mime

en: Use default
he: השתמש בברירת המחדל

en: The weight, used for sorting.
he: המשקל המשמש למיון.

en: Display format
he: סגנון תצוגה

en: The date the node was last updated.
he: התאריך האחרון שהעמוד עודכן

en: Category ID
he: מזהה סיווג

en: Invalid display id @display
he: מזהה תצוגה לא חוקי @display

en: Error: handler for @table > @field doesn't exist!
he: שגיאה: לא קיים מטפל עבור @table > @field!

en: Do not use a relationship
he: לא להשתמש ביחסים

en: Display type
he: סוג תצוגה

en: The cache has been cleared.
he: המטמון נוקה.

en: translate
he: תרגום

en: No link
he: אין קישור

en: Path: !path
he: נתיב: !path

en: Is not one of
he: אינו אחד מ-

en: Analyze
he: נתח

en: Admin
he: מנהל

en: Starts with
he: מתחיל ב

en: Autocomplete
he: השלמה אוטומטית

en: Decimal point
he: נקודה עשרונית

en: Permanent
he: קבוע

en: Temporary
he: זמני

en: Custom date format
he: תבנית תאריך מותאמת אישית

en: Is one of
he: הינו אחד מתוך

en: Access will be granted to users with the specified permission string.
he: גישה תוענק למשתמשים בעלי מחרוזת ההרשאות המצויינת.

en: Show All
he: הצגת הכל

en: Nodes are a Drupal site's primary content.
he: פריטי תוכן הינם התכולה העיקרית של אתר דרופל.

en: Comments are responses to node content.
he: הערות הן תגובות לתוכן העמוד

en: Users who have created accounts on your site.
he: משתמשים שיצרו חשבונות באתר שלך.

en: Is empty (NULL)
he: ריק (NULL)

en: not empty
he: לא ריק

en: Theming information
he: מידע ערכת נושא

en: Ends with
he: מסתיים ב

en: Upload date
he: תאריך העלאה

en: Do not cache
he: אל תשמור במטמון

en: Action to take if argument is not present
he: הפעולה שיש לבצע במידה והארגומנט לא נמצא

en: If this value is received as an argument, the argument will be ignored; i.e, "all values"
he: אם ערך זה יתקבל בארגומנט, הארגומנט לא ילקח בחשבון: למשל "כל הערכים"

en: Wildcard title
he: כותרת תו כללי

en: The title to use for the wildcard in substitutions elsewhere.
he: הכותרת שיש להשתמש בה לתו כללי במקומות אחרים.

en: Action to take if argument does not validate
he: פעולה לביצוע אם הארגומנט לא תקין

en: Link this field to its user
he: קשר שדה זה למשתמש שלו

en: This will override any other link you have set.
he: ידרוס כל קישור אחר שהגדרת.

en: Overwrite the value to display for anonymous users
he: דרוס את הערך לתצוגה עבור משתמשים אנונימיים

en: If selected, you will see a field to enter the text to use for anonymous users.
he: אם נבחר, יופיע שדה להזנת הטקסט שישמש למשתמשים אנונימיים.

en: Text to display for anonymous users
he: טקסט לתצוגה עבור משתמשים אנונימיים

en: Use default RSS settings
he: השתמש בהגדרות ברירת המחדל עבור RSS

en: Title plus teaser
he: כותרת בתוספת טיזר

en: Front page feed
he: הזנה לדף הפתיחה

en: This will appear as the name of this block in administer >> site building >> blocks.
he: זה יופיע כשם בלוק זה בניהול >> בניית אתרים >> בלוקים.

en: The node ID of the node.
he: מזהה פריט התוכן.

en: Tab weight
he: משקל הלשונית

en: No role
he: אין תפקיד

en: View link
he: קישור להיבט

en: The size of the file.
he: גודל הקובץ.

en: Link this field
he: קשר את השדה הזה

en: Only show "listed" file attachments
he: הצג רק קבצים מצורפים "רשומים"

en: Link this field to its node
he: קשר שדה זה לפריט התוכן שלו

en: Delete link
he: מחיקת קישור

en: Filter the view to the currently logged in user.
he: סנן את ההיבט למשתמש המחובר כרגע.

en: Cache once for everything (global)
he: שמור במטמון פעם אחת עבור הכל (כללי)

en: Per page
he: לדף

en: Per role
he: לתפקיד

en: Per role per page
he: לתפקיד לדף

en: Per user
he: למשתמש

en: Per user per page
he: לכל משתמש לכל דף

en: Has Avatar
he: יש avatar

en: Display the node with standard node view.
he: הצג את פריט התוכן בהיבט הרגיל של פריט התוכן.

en: Capitalize first letter
he: הפוך אות ראשונה לרישית

en: Custom text
he: טקסט מותאם אישית

en: Sum
he: סְכוּם

en: Default argument
he: ארגומנט ברירת מחדל

en: No fields available.
he: אין שדות זמינים.

en: Numeric
he: מספרי

en: Custom URL
he: כתובת URL מותאמת אישית

en: Edit link
he: עריכת קישור

en: Submit button text
he: כיתוב על כפתור הביצוע (Submit button)

en: Add comment link
he: הוספת קישור לתגובה

en: Broken handler @table.@field
he: מטפל שבור @table.@field

en: Skipping broken view @view
he: מדלג על ההיבט השבור @view

en: Ajax callback for view loading.
he: התקשרות חזרה של AJAX לטעינת היבט.

en: Changes cannot be made to a locked view.
he: לא ניתן לעשות שינויים להיבט נעול.

en: Convert stored Views 1 views.
he: המר היבטים מאוחסנים היבט אחד.

en: Convert view
he: המר היבט

en: Create customized lists and queries from your database.
he: יצירת רשימות מותאמות אישית ושאילתות ממסד הנתונים.

en: Administrative interface to views. Without this module, you cannot create or edit your views.
he: ממשק ניהול להיבטים. ללא מודול זה לא ניתן ליצור או לערוך היבטים.

en: Example table
he: טבלה לדוגמה

en: Example content
he: תוכן לדוגמה

en: Some example content that references a node.
he: תוכן לדוגמה המפנה לפריט תוכן.

en: Example node
he: פריט תוכן לדוגמה

en: Plain text field
he: שדה טקסט פשוט

en: Just a plain text field.
he: שדה טקסט פשוט.

en: Numeric field
he: שדה נומרי

en: Just a numeric field.
he: רק שדה מספרי.

en: Boolean field
he: שדה בולאני

en: Just an on/off field.
he: שדה פועל/כבוי.

en: Timestamp field
he: שדה חותמת זמן

en: Just a timestamp field.
he: פשוט שדה חותמת זמן.

en: The title to use when this argument is present. It will override the title of the view and titles from previous arguments. You can use percent substitution here to replace with argument titles. Use "%1" for the first argument, "%2" for the second, etc.
he: הכותרת לשימוש כאשר ארגומנט זה נוכח. היא תדרוס את הכותרת של view וכותרות מארגונטים קודמים. אפשר להשתמש באחוז כדי להחליף עם כותרת הארגומנט. השימוש ב"% 1" ארגומנט הראשון, "2%" לשני, וכו'.. '

en: Validator options
he: אפשרויות מאמת

en: Display all values
he: הצג את כל הערכים

en: Hide view / Page not found (404)
he: הסתר היבט/ דף לא נמצא (404)

en: Display empty text
he: הצג טקסט ריק

en: Provide default argument
he: ספק ארגומנט ברירת מחדל

en: Provide default argument options
he: ספק אפשרויות ברירת מחדל לארגומנטים

en: Default argument type
he: ברירת מחדל לסוג ארגומנט

en: Broken/missing handler
he: נקודת אחיזה שבורה/חסרה

en: The handler for this item is broken or missing and cannot be used. If a module provided the handler and was disabled, re-enabling the module may restore it. Otherwise, you should probably delete this item.
he: המטפל לפריט זה שבור או חסר ולא ניתן להשתמש בו. אם המטפל סופק על ידי מודול ואז הוא הושבת, יתכן והפעלה מחדש של המודול תשחזר את המטפל. במידה ולא, מומלץ למחוק פריט זה.

en: Current date
he: תאריך נוכחי

en: Current node's creation time
he: זמן היצירה של פריט התוכן הנוכחי

en: Current node's update time
he: זמן העדכון של פריט התוכן הנוכחי

en: If selected, users can enter multiple arguments in the form of 1+2+3 (for OR) or 1,2,3 (for AND).
he: אם נבחר, המשתמשים יכולים להזין ארגומנטים מרובים בצורה 1+2+3 (עבורOR) או 1,2,3 (עבור AND).

en: Do not display items with no value in summary
he: אל תציג פריטים שאין להם ערך בסיכום

en: Invalid input
he: קלט לא חוקי

en: Fail basic validation if any argument is given
he: הכשל באימות בסיסי אם מסופק ארגומנט כלשהו

en: By checking this field, you can use this to make sure views with more arguments than necessary fail validation.
he: על ידי בחירת שדה זה תוכל לוודא כי היבטים עם יותר ארגומנטים מהנחוץ יכשלו באימות.

en: If selected, users can enter multiple arguments in the form of 1+2+3 or 1,2,3.
he: אם נבחר, משתמשים יכולים להזין ארגומנטים מרובים במבנה 1+2+3 או1,2,3.

en: Exclude the argument
he: אל תכלול את הארגומנט

en: If selected, the numbers entered in the argument will be excluded rather than limiting the view.
he: אם נבחר, המספרים שיוזנו בארגומנט לא ילקחו בחשבון, במקום שישמשו להגבלת ההיבט.

en: Glossary mode
he: מצב מילון מונחים

en: Character limit
he: מגבלת תווים

en: When printing the argument result, how to transform the case.
he: בעת הדפסת תוצאת הארגומנט, כיצד להמיר את רישיות האות.

en: No transform
he: אין המרה

en: Upper case
he: אותיות רישיות

en: Lower case
he: אותיות קטנות

en: Capitalize each word
he: הפוך אות לרישית בתחילת כל מילה

en: Case in path
he: פניה בנתיב

en: Transform spaces to dashes in URL
he: המר רווחים למקפים בכתובת URL

en: Exclude from display
he: אל תכלול בתצוגה

en: Rewrite the output of this field
he: כתוב מחדש את הפלט של שדה זה

en: If checked, you can alter the output of this field by specifying a string of text with replacement tokens that can use any existing field output.
he: אם נבחר, מאפשר לך לשנות את פלט השדה על-ידי ציון מחרוזת טקסט עם אסימונים חליפיים היכולים להשתמש בפלט של כל שדה קיים.

en: The text to display for this field. You may include HTML. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" below.
he: הטקסט לתצוגה עבור שדה זה. ניתן לכלול HTML. ניתן להכניס נתונים מהיבט זה לפי "תבניות ההחלפה" שלהלן.

en: Output this field as a link
he: יצא שדה זה כקישור

en: Link path
he: נתיב הקישור

en: The Drupal path or absolute URL for this link. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" below.
he: נתיב דרופל או ה-URL המוחלט לקישור זה. ניתן להכניס נתונים מהיבט זה לפי "דפוסי ההחלפה" שלהלן.

en: Prefix text
he: טקסט קידומת

en: Any text to display before this link. You may include HTML.
he: טקסט לתצוגה לפני הקישור. ניתן לכלול גם HTML.

en: Suffix text
he: טקסט סיומת

en: Any text to display after this link. You may include HTML.
he: טקסט לתצוגה אחרי הקישור. ניתן לכלול גם HTML.

en: Trim this field to a maximum length
he: קצר שדה זה לאורך המירבי

en: If checked, this field be trimmed to a maximum length in characters.
he: אם נבחר, שדה זה יקוצר לאורך מרבי של תווים.

en: Trim only on a word boundary
he: קצר רק בגבולות מילה

en: If checked, this field be trimmed only on a word boundary. This is guaranteed to be the maximum characters stated or less. If there are no word boundaries this could trim a field to nothing.
he: אם סומן, שדה זה יקוצר רק בגבולות מילה. דבר זה מבטיח עמידה במספר המרבי של תווים מותרים. אם אין גבולות מילים, השדה עלול להיות מקוצר למצב ריק.

en: Add an ellipsis
he: הוסף שלוש נקודות

en: If checked, a "..." will be added if a field was trimmed.
he: אם נבחר, יתווסף "..." לשדה שקוצר.

en: Strip HTML tags
he: הסר תגיות HTML

en: If checked, all HTML tags will be stripped.
he: אם נבחר, כל תגיות ה-HTML תוסרנה.

en: Field can contain HTML
he: שדה יכול להכיל HTML

en: If checked, HTML corrector will be run to ensure tags are properly closed after trimming.
he: אם נבחר, מתקן ה-HTML יורץ על מנת לוודא שהתגיות נסגרו כהלכה לאחר הקיצור.

en: File size display
he: תצוגת גודל קובץ

en: Formatted (in KB or MB)
he: מאותחל (ב-KB או MB)

en: Raw bytes
he: בתים גולמיים

en: If checked, true will be displayed as false.
he: אם סומן, אמת יוצג כשקר.

en: Time ago (with "ago" appended)
he: לפני זמן (עם הקידומת "לפני" )

en: Time span (future dates start with - )
he: טווח זמן (תאריכים עתידיים מתחילים ב - )

en: Time span (with "ago/hence" appended)
he: טווח זמן (עם הסיומת "לפני/מעתה")

en: Round
he: עגל

en: If checked, the number will be rounded.
he: אם נבחר, המספר יעוגל.

en: Specify how many digits to print after the decimal point.
he: ציין כמה ספרות אחרי הנקודה להדפיס.

en: What single character to use as a decimal point.
he: התו שיש להשתמש בו כנקודה עשרונית.

en: What single character to use as the thousands separator.
he: תו יחיד שיש להשתמש בו כמפריד אלפים.

en: Text to put before the number, such as currency symbol.
he: טקסט אותו יש לשים לפני המספר, כגון סמל מטבע.

en: Text to put after the number, such as currency symbol.
he: הטקסט שיש לשים אחרי המספר, כגון סימון סוג מטבע.

en: Simple separator
he: מפריד פשוט

en: Display as link
he: להציג כקישור

en: This item is currently not exposed. If you <strong>expose</strong> it, users will be able to change the filter as they view it.
he: כרגע פריט זה אינו חשוף. אם <strong>תחשוף</strong> אותו, משתמשים יוכלו לשנות את המסנן כאשר הם רואים אותו.

en: This item is currently exposed. If you <strong>hide</strong> it, users will not be able to change the filter as they view it.
he: פריט זה חשוף. אם <strong>תחביא</strong> אותו, משתמשים לא יוכלו לשנות את המסנן כשהם צופים בו.

en: Unlock operator
he: אופרטיור ביטול נעילה

en: When checked, the operator will be exposed to the user
he: אם נבחר, האופרטור יהיה חשוף למשתמש

en: Operator identifier
he: מזהה אופרטור

en: This will appear in the URL after the ? to identify this operator.
he: זה יופיע בכתובת ה-URL לאחר ה-? כדי לזהות את האופרטור הזה.

en: Filter identifier
he: מזהה מסנן

en: This will appear in the URL after the ? to identify this filter. Cannot be blank.
he: יופיע בכתובת ה-URL לאחר ה-? כדי לזהות את המסנן הזה. לא יכול להיות ריק.

en: This exposed filter is optional and will have added options to allow it not to be set.
he: מסנן חשוף זה הינו אופציונלי והוא הוסיף אפשרויות המאפשרות לא לבחור אותו.

en: Force this exposed filter to accept only one option.
he: אלץ מסנן חשוף זה לקבל רק אפשרות אחת.

en: Remember
he: זכור

en: Remember the last setting the user gave this filter.
he: זכור את ההגדרה האחרונה שהמשתמש נתן למסנן הזה.

en: The identifier is required if the filter is exposed.
he: אם המסנן חשוף, יש צורך במזהה.

en: This identifier is not allowed.
he: מזהה זה אסור.

en: - Any -
he: - הכל -

en: You must select a value unless this is an optional exposed filter.
he: אם זה אינו מסנן חשוף אופציונלי, עליך לבחור ערך.

en: exposed
he: חשוף

en: Value type
he: סוג ערך

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
he: תאריך בתבנית מכונה כלשהי עם עדיפות לתבנית CCYY-MM-DD HH:MM:SS.

en: Invalid date format.
he: תבנית תאריך לא חוקית.

en: Limit list to selected items
he: הגבל רשימה לפריטים הבחורים

en: If checked, the only items presented to the user will be the ones selected here.
he: אם נבחר, הפריטים היחידים שיוצגו למשתמש הם אלו שנבחרו כאן.

en: not in
he: לא נמצא ב-

en: Is all of
he: הינו כל

en: Is none of
he: איננו אף אחד מ-

en: not
he: איננו

en: Is between
he: הוא בין

en: between
he: בין

en: Is not between
he: איננו בין

en: not between
he: לא בין

en: Min
he: מינימלי

en: And max
he: ומירבי

en: And
he: וגם

en: Contains any word
he: מכיל כל מילה

en: has word
he: יש מילה

en: Contains all words
he: מכיל את כל המילים

en: has all
he: יש את כל

en: begins
he: מתחיל

en: ends
he: מסתיים

en: Case sensitive filters may be faster. MySQL might ignore case sensitivity.
he: יתכן ומסננים תלויי רישיות יהיו מהירים יותר. MySQL עלול להתעלם מתלות ברישיות.

en: desc
he: יורד

en: The granularity is the smallest unit to use when determining whether two dates are the same; for example, if the granularity is "Year" then all dates in 1999, regardless of when they fall in 1999, will be considered the same date.
he: הגרעיניות הינה היחידה הקטנה ביותר לשימוש כאשר בודקים האם שני תאריכים הינם זהים: לדוגמה, אם הגרעיניות היא 'שנה' אז כל התאריכים בשנת 1999 יחשבו כאילו הם זהים.

en: views_handler_sort_formula missing default: @formula
he: חסרה ברירת מחדל ל-views_handler_sort_formula : @formula

en: If you <a href="@modules">enable the advanced help module</a>, Views will provide more and better help. <a href="@hide">Hide this message.</a>
he: אם <a href="@modules">תאפשר את מודול העזרה המתקדמת</a>, ההיבטים יספקו עזרה נוספת וטובה יותר. <a href="@hide">הסתר הודעה זו.</a>

en: If you install the advanced help module from !href, Views will provide more and better help. <a href="@hide">Hide this message.</a>
he: אם תתקין את מודול העזרה המתקדמת מ- !href, ההיבטים יספקו עזרה נוספת וטובה יותר. <a href="@hide">הסתר הודעה זו.</a>

en: Warning! Broken view!
he: זהירות! שדה שבור!

en: Broken
he: שבור

en: Install the advanced help module for the getting started
he: התקן את מודול העזרה המתקדמת עבור תחילת העבודה

en: Not sure what to do? Try the "!getting-started" page.
he: לא בטוחים מה לעשות? נסו את הדף "!getting-started".

en: Displays
he: תצוגות

en: These queries were run during view rendering:
he: שאילתות אלה הורצו בזמן עיבוד ההיבט.

en: This display has no path.
he: לתצוגה זו אין נתיב.

en: Query build time
he: זמן בניית שאילתה

en: Query execute time
he: זמן ריצת שאילתה

en: View render time
he: צפה בזמן העיבוד

en: No query was run
he: לא הורצה שאילתה

en: Unable to preview due to validation errors.
he: לא ניתן לצפות בתצוגה מוקדמת עקב שגיאות אימות.

en: Separate arguments with a / as though they were a URL path.
he: הפרד ארגומנטים בעזרת "/" כאילו היו כתובת URL.

en: Clone view %view
he: שכפול היבט %view

en: View name
he: שם ההיבט

en: View description
he: תיאור ההיבט

en: View tag
he: תגית ההיבט

en: Enter an optional tag for this view; it is used only to help sort views on the administrative page.
he: הזן תגית אופציונלית להיבט זה; היא תשמש רק לסיוע במיון היבטים בדף הניהול.

en: The view type is the primary table for which information is being retrieved. The view type controls what arguments, fields, sort criteria and filters are available, so once this is set it <strong>cannot be changed</strong>.
he: The view type is the primary tableסוג ההיבט הינו הטבלה הראשית שעבורה מוחזר המידע. סוג ההיבט קובע אילו ארגומנטים, שדות, קריטריוני מיון ומסננים זמינים, לכן לאחר קביעת ההגדרה, <strong>לא ניתן לשנות אותה</strong>.

en: You must use a unique name for this view.
he: עליך להשתמש בשם ייחודי להיבט זה

en: Are you sure you want to revert the view %name?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה לשחזר את ההיבט %name?

en: Reverting the view will delete the view that is in the database, reverting it to the original default view. Any changes you have made will be lost and cannot be recovered.
he: שיחזור ההיבט ימחוק את ההיבט שבמסד הנתונים, ויחזירו להיבט ברירת המחדל המקורי. כל השינויים שעשית יאבדו ולא ניתן יהיה לשחזרם.

en: Are you sure you want to delete the view %name?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה למחוק את ההיבט %name?

en: Deleting a view cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל מחיקת היבט.

en: The view has been deleted.
he: ההיבט נמחק.

en: There is no lock on view %view to break.
he: אין נעילה לשבירה על היבט %view.

en: Are you sure you want to break the lock on view %name?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה לשבור את הנעילה על ההיבט %name?

en: By breaking this lock, any unsaved changes made by !user will be lost!
he: שבירת הנעילה תגרום לכך ששינויים שלא נשמרו על ידי !user יאבדו!

en: Break lock
he: שבור נעילה

en: The lock has been broken and you may now edit this view.
he: הנעילה נשברה וכעת אתה יכול לערוך את ההיבט.

en: Edit view %view
he: עריכת ההיבט %view

en: Enter the name to use for this view if it is different from the source view. Leave blank to use the name of the view.
he: הזן את שם ההיבט אם הוא שונה משם היבט המקור. השאר ריק על מנת להשתמש בשם ההיבט.

en: Paste view code here
he: הדבק את קוד ההיבט כאן

en: Unable to interpret view code.
he: לא ניתן לפענח את קוד ההיבט.

en: You are importing a view created in Views version 1. You may need to adjust some parameters to work correctly in version 2.
he: אתה מייבא היבט שנוצר בגרסה 1. יתכן ותצטרך לעדכן מספר פרמטרים על מנת שיפעל כהלכה בגרסה 2.

en: That view is not compatible with this version of Views.
he: היבט זה לא תואם את גירסת ההיבטים הזו.

en: A view by that name already exists; please choose a different name
he: כבר קיים היבט עם שם זה, בחר שם אחר.

en: Display plugin @plugin is not available.
he: Plugin התצוגה @plugin אינו זמין.

en: Style plugin @plugin is not available.
he: Plugin הסגנון @plugin אינו זמין.

en: @type handler @table.@field is not available.
he: מטפל @table.@field מסוג @type לא זמין.

en: Unknown or missing table name
he: שם טבלה לא ידוע או חסר

en: Click on an item to edit that item's details.
he: לחץ על פריט לעריכת פרטי הפריט.

en: This view has a broken default display and cannot be used.
he: להיבט זה תצוגת ברירת מחדל שבורה ולכן לא ניתן להשתמש בו.

en: Export this view
he: יצא היבט זה

en: Create a copy of this view
he: צור עותק של היבט זה

en: View "@display"
he: צפיה ב-@display

en: Go to the real page for this display
he: עבור לדף האמיתי לתצוגה זו

en: Invalid
he: לא חוקי

en: Error: Display @display refers to a plugin named '@plugin', but that plugin doesn't exist!
he: שגיאה: התצוגה @display מתייחסת ל-plugin בשם '@plugin', אך plugin זה אינו קיים!

en: Missing style plugin
he: חסר plugin סגנון

en: Change settings for this style
he: שנה הגדרות לסגנון זה

en: &nbsp; Style: !style
he: &nbsp; סגנון: !style

en: Invalid display id found while regenerating tabs
he: נמצא מזהה תצוגה לא חוקי בעת ייצור מחדש של לשוניות

en: Unable to initialize default display
he: אתחול תצוגת ברירת המחדל נכשלה

en: Add display
he: הוסף תצוגה

en: Remove display
he: הסר תצוגה

en: Restore display
he: שחזר תצוגה

en: View analysis
he: ניתוח היבט

en: View details
he: פרטי היבט

en: Configure @type
he: קבע תצורת @type

en: Rearrange @type
he: סידור מחדש ל@type

en: Broken field @id
he: שדה שבור @id

en: There are no @types available to add.
he: אין @types זמינים להוספה.

en: Configure @type %item
he: קבע תצורת @type %item

en: Configure extra settings for @type %item
he: קבע הגדרות נוספות עבור @type %item

en: Change summary style for @type %item
he: שנה סגנון סיכום עבור @type %item

en: Internal error: broken plugin.
he: שגיאה פנימית: plugin שבור.

en: Configure summary style for @type %item
he: הגדר סגנון סיכום עבור @type %item

en: Clear Views' cache
he: ניקוי מטמון ה Views

en: Add Views signature to all SQL queries
he: הוספת חותמת היבטים לכל שאילתות ה-SQL

en: Disable views data caching
he: השבת את הפעלת מטמון הנתונים של ההיבטים

en: Views caches data about tables, modules and views available, to increase performance. By checking this box, Views will skip this cache and always rebuild this data when needed. This can have a serious performance impact on your site.
he: היבטים מאחסנים במטמון מידע אודות טבלאות, מודולים והיבטים זמינים לצורך שיפור ביצועים. על-ידי סימון תיבת סימון זו, היבטים ידלגו על המטמון ותמיד יבנו מחדש את הנתונים להם הם זקוקים. יתכן ודבר זה ישפיע משמעותית על ביצועי האתר שלך.

en: Ignore missing advanced help module
he: התעלם מכך שמודול עזרה מתקדמת חסר

en: Views uses the advanced help module to provide help text; if this module is not present Views will complain, unless this setting is checked.
he: מודול ההיבטים משתמש במודול העזרה המתקדמת כדי לספק טקסט עזרה; אם מודול זה לא נמצא, מודול ההיבטים יתלונן אם לא תבחר הגדרה זו.

en: Show other queries run during render during live preview
he: הצגת שאילתות אחרות שרצות בעת העיבוד בזמן התצוגה מקדימה

en: Do not show hover links over views
he: אל תציג קישורי ריחוף מעל היבטים

en: To make it easier to administrate your views, Views provides 'hover' links to take you to the edit and export screen of a view whenever the view is used. This can be distracting on some themes, though; if it is problematic, you can turn it off here.
he: כדי להפוך את ניהול ההיבטים לקל יותר, ההיבטים מאפשרים קישורי ריחוף כדי להוביל אותך למסך העריכה והייצוא של היבט בכל פעם שמשתמשים בהיבט. בעיצובים מסוימים דבר זה יכול להסיח את הדעת ולכן אם יש בכך בעיה, ניתן לבטל אפשרות זו כאן.

en: Enable views performance statistics via the Devel module
he: אפשר סטטיסטיקות ביצועי היבטים בעזרת מודול Devel

en: Check this to enable some Views query and performance statistics <em>if Devel is installed</em>.
he: בחר להפעלת מספר סטטיסטיקות שאילתות וביצועים להיבטים ביצועים<em>אם Devel מותקן</em>.

en: Disable javascript with Views
he: השבת את Javascript עם היבטים

en: Page region to output performance statistics
he: אזור בדף לפלט סטטיסטיקות ביצועים

en: Label for "Any" value on optional single-select exposed filters
he: תווית לערך "כל אחד" במסננים חשופים אופציונליים מסוג בחירה בודדת

en: Error: missing @component
he: שגיאה: @component חסרה

en: Server reports invalid input error.
he: השרת מדווח על שגיאת קלט לא חוקי.

en: This view has only a default display and therefore will not be placed anywhere on your site; perhaps you want to add a page or a block display.
he: להיבט זה יש רק תצוגת ברירת מחדל ולכן הוא לא יוצג בשום מקום באתר שלך; יתכן ותרצה להוסיף דף או תצוגת בלוק.

en: There are no Views 1 views stored in the database to convert.
he: אין במסד הנתונים היבטים להמרה מגרסה 1 של מודול היבטים.

en: Converted
he: מומרים

en: Unable to find view.
he: היבט לא נמצא.

en: Unable to convert view.
he: המרת ההיבט נכשלה.

en: The view has been deleted
he: ההיבט נמחק

en: Handler @handler include tried to loop infinitely!
he: קובץ ה-include של המטפל @handler גרם ללולאה אינסופית!

en: Reduce duplicates
he: צמצום כפילויות

en: Default settings for this view.
he: הגדרות ברירת מחדל להיבט זה.

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
he: הצגת ההיבט כעמוד עם כתובת URL וקישורי תפריט.

en: Display the view as a block.
he: הצגת ההיבט כבלוק

en: Attachments added to other displays to achieve multiple views in the same view.
he: נוספו קבצים מצורפים לתצוגות אחרות כדי לקבבל ריבוי היבטים בתוך אותו היבט.

en: Display the view as a feed, such as an RSS feed.
he: הצגת ההיבט כפיד, למשל פיד RSS.

en: Displays rows one after another.
he: מציג שורות אחת אחרי השניה.

en: HTML List
he: רשימת HTML

en: Displays rows as an HTML list.
he: הצג שורות כרשימת HTML.

en: Displays rows in a grid.
he: הצגת התוצאות בגריד.

en: Displays rows in a table.
he: הצגת התוצאות בטבלה.

en: Displays the default summary as a list.
he: מציג את סיכום ברירת המחדל כרשימה.

en: Displays the summary unformatted, with option for one after another or inline.
he: מציג את הסיכום בצורה לא מעוצבת, עם בחירה בין אחד מעל השני או באחד אחרי השני בשורה (inline).

en: Generates an RSS feed from a view.
he: מייצר הזנת RSS מהיבט.

en: Displays the fields with an optional template.
he: מציג את השדות עם תבנית אופציונלית

en: Fixed entry
he: כניסה קבועה

en: Will be available to all users.
he: יהיה זמין לכל המשתמשים.

en: Access will be granted to users with any of the specified roles.
he: גישה תוענק למשתמשים עם אחד או יותר מהתפקידים המצויינים.

en: No caching of Views data.
he: אין מטמון לנתוני היבטים.

en: Time-based
he: מבוסס זמן

en: set_display() called with invalid display id @display.
he: set_display() נקראה עם מזהה תצוגה לא חוקי @display.

en: sort criteria
he: קריטריונים לסידור

en: Sort criterion
he: קריטריון למיון

en: sort criterion
he: קריטריון לסידור

en: filter
he: סינון

en: jQuery UI Tabs: Not enough arguments to add tab.
he: לשוניות ממשק משתמש jQuery: אין מספיק ארגומנטים להוספה ללשונית.

en: The title of the aggregator item.
he: כותרת פריט הצובר.

en: The link to the original source URL of the item.
he: הקישור לכתובת ה-URL המקורית של הפריט.

en: The author of the original imported item.
he: מחבר/ת הפריט המיובא המקורי.

en: The actual content of the imported item.
he: תוכן הפריט המיובא.

en: The date the original feed item was posted. (With some feeds, this will be the date it was imported.)
he: התאריך בו פורסם פריט ההזנה המקורי. (בחלק מההזנות, יהיה זה התאריך בו הוא יובא.)

en: Feed ID
he: מזהה הזנה

en: The unique ID of the aggregator feed.
he: המזהה הייחודי של הזנת הצובר.

en: The title of the aggregator feed.
he: כותרת הזנת הצובר.

en: The link to the source URL of the feed.
he: הקישור לכתובת ה-URL של מקור ההזנה.

en: The date the feed was last checked for new content.
he: התאריך האחרון בו ההזנה נבדקה עבור תוכן חדש.

en: The description of the aggregator feed.
he: תאור הזנת הצובר.

en: The unique ID of the aggregator category.
he: המזהה הייחודי של סיווג הצובר.

en: The title of the aggregator category.
he: כותרת סיווג הצובר.

en: The book the node is in.
he: הספר בו נמצא פריט התוכן.

en: The weight of the book page.
he: משקל דף הספר.

en: The depth of the book page in the hierarchy; top level books have a depth of 1.
he: עומק דף הספר בהיררכייה; לספרי הרמה העליונה יש עומק של 1.

en: The parent book node.
he: פריט התוכן של ספר האב.

en: The title of the comment.
he: כותרת ההערה

en: The text of the comment.
he: תוכן ההערה

en: The comment ID of the field
he: מזהה התגובה של השדה

en: The name of the comment's author. Can be rendered as a link to the author's homepage.
he: שם מחבר התגובה. ניתן לעבדו לקשר לדף הבית של המשתמש.

en: The website address of the comment's author. Can be rendered as a link. Will be empty if the author is a registered user.
he: כתובת אתר אינטרנט של המגיב/ה. אפשרי שתוצג כקישור. הכתובת תהיה ריקה עבור מגיבים שהם משתמשים רשומים.

en: Post date
he: תאריך פירסום

en: Date and time of when the comment was posted.
he: תאריך ושעת פרסום התגובה.

en: Provide a simple link to view the comment.
he: ספק קישור פשוט לצפייה בתגובה.

en: Provide a simple link to edit the comment.
he: ספק קישור פשוט לעריכת התגובה.

en: Provide a simple link to delete the comment.
he: ספק קישור פשוט למחיקת התגובה.

en: The User ID of the comment's author.
he: מזהה המשתמש של כותב/ת התגובה.

en: Parent CID
he: CID אב

en: The Comment ID of the parent comment.
he: מזהה התגובה של תגובת האב.

en: Last comment time
he: זמן התגובה האחרונה

en: Date and time of when the last comment was posted.
he: התאריך והשעה בהן התגובה האחרונה פורסמה.

en: Last comment author
he: כותב/ת התגובה האחרונה

en: The name of the author of the last posted comment.
he: שם מחבר/ת התגובה האחרונה שפורסמה.

en: Comment count
he: מספר התגובות

en: The number of comments a node has.
he: מספר התגובות של פריט תוכן.

en: Updated/commented date
he: תאריך מעודכן או תאריך התגובה

en: The most recent of last comment posted or node updated time.
he: האחרון מבין תגובה אחרונה שפורסמה או זמן עדכון פריט תוכן.

en: The number of new comments on the node.
he: מס' הערות חדשות בדף.

en: Comment status
he: מצב הערה

en: Whether comments are enabled or disabled on the node.
he: האם ניתן לרשום תגובות לפריט התוכן או לא.

en: User posted or commented
he: המשתמש פרסם או הגיב

en: Display nodes only if a user posted the node or commented on the node.
he: הצג פריטי תוכן רק אם המשתמש פרסום אותם או הגיב עליהם.

en: Display the comment with standard comment view.
he: הצג את התגובה בהיבט תגובה רגיל.

en: Display the comment as RSS.
he: הצגת התגובה כ-RSS

en: Link to contact page
he: קישור לדף יצירת קשר

en: Provide a simple link to the user contact page.
he: ספק קישור פשוט לדף יצירת הקשר עם המשתמש.

en: Locale source
he: מקור האזור

en: A source string for translation, in English or the default site language.
he: מחרוזת מקור לתרגום, באנגלית או בשפת ברירת המחדל של האתר.

en: The ID of the source string.
he: מזהה מחרוזת המקור.

en: A description of the location or context of the string.
he: תאור המיקום או הקשר המחרוזת.

en: The group the translation is in.
he: הקבוצה בה נמצא התרגום.

en: The full original string.
he: המחרוזת המקורית המלאה.

en: The version of Drupal core that this string is for.
he: גירסת ליבת דרופל שעבורה מחרוזת זו.

en: Provide a simple link to edit the translations.
he: ספק קישור פשוט לעריכת התרגומים.

en: Locale target
he: יעד האזור

en: The full translation string.
he: מחרוזת התרגום המלאה.

en: The language this translation is in.
he: שפת תרגום זה.

en: The ID of the parent translation.
he: מזהה תרגום האב.

en: Whether or not the translation is plural.
he: האם התרגום הוא ברבים או לא.

en: The title of the node.
he: כותרת העמוד

en: The date the node was posted.
he: התאריך בו פורסם פריט התוכן.

en: The type of a node (for example, "blog entry", "forum post", "story", etc).
he: סוג פריט התוכן (לדוגמה, "רישום בלוג", "פרסום בפורום", "סיפור", וכד').

en: Whether or not the node is published.
he: האם פריט התוכן מפורסם או לא.

en: Published or admin
he: מפורסם או מנהל

en: Filters out unpublished nodes if the current user cannot view them.
he: במידה והמשתמש הנוכחי לא יכול לצפות בהם, מסנן החוצה פריטי תוכן שלא פורסמו.

en: Whether or not the node is promoted to the front page.
he: האם פריט התוכן מקודם לדף הראשי או לא.

en: Whether or not the node is sticky.
he: האם פריט התוכן דביק או לא.

en: Provide a simple link to the node.
he: ספק קישור פשוט לפריט התוכן.

en: Provide a simple link to edit the node.
he: ספק קישור פשוט לעריכת פריט התוכן.

en: Provide a simple link to delete the node.
he: ספק קישור פשוט למחיקת פריט התוכן.

en: Created year + month
he: חודש + שנת יצירה

en: Created year
he: שנת יצירה

en: Created month
he: חודש יצירה

en: Created day
he: יום יצירה

en: Created week
he: שבוע יצירה

en: Updated year + month
he: חודש + שנת עידכון

en: Updated year
he: שנת עידכון

en: Updated month
he: חודש עידכון

en: Updated day
he: יום עידכון

en: Updated week
he: שבוע  עידכון

en: Node revision
he: מהדורת פריט תוכן

en: Node revisions are a history of changes to nodes.
he: מהדורות פריטי תוכן הינן היסטוריית שינויים בפריטי תוכן.

en: The stored teaser field. This may not be valid or useful data on all node types.
he: שדה הטיזר השמור. יתכן ואיננו בעל תוכן חוקי או שימושי עבור כל סוגי פריטי התוכן.

en: The revision ID of the node revision.
he: מזהה המהדורה של מהדורת פריט התוכן.

en: The log message entered when the revision was created.
he: הודעת היומן שהוזנה כאשר המהדורה נוצרה.

en: Input format id
he: מזהה תבנית קלט

en: The numeric input format of the node revision. !default means the default input format.
he: תבנית הקלט המספרית למהדורת פריט התוכן. !default פירושו ברירת המחדל של תבנית הקלט.

en: The name of the input format of the node revision.
he: שם תבנית הקלט של מהדורת פריט התוכן.

en: Revert link
he: שחזר קישור

en: Provide a simple link to revert to the revision.
he: ספק קישור פשוט לחזרה למהדורה.

en: Provide a simple link to delete the node revision.
he: ספק קישור פשוט למחיקת מהדורת פריט התוכן.

en: Filter by access.
he: סינון לפי הרשאות גישה.

en: Filter for nodes by view access. <strong>Not necessary if you are using node as your base table.</strong>
he: סנן םריטי תוכן לפי גישה להיבט. <strong>לא נחוץ כאשר אתה משתמש בפריט התוכן כטבלת הבסיס.</strong>

en: Has new content
he: יש תוכן חדש

en: Show a marker if the node has new or updated content.
he: הצג סימון אם יש תוכן חדש או מעודכן לפריט התוכן.

en: Show only nodes that have new content.
he: מציג רק פריטי תוכן בעלי תוכן חדש.

en: Node ID from URL
he: מזהה פריט תוכן מכתובת URL

en: Display %display has no access control but does not contain a filter for published nodes.
he: לתצוגה %display אין בקרת גישה אך גם אינה מכילה מסנן לפריטי תוכן מפורסמים.

en: Poll
he: סקר

en: Whether the poll is open for voting.
he: האם הסקר פתוח להצבעה.

en: Profile textfield
he: שדה טקסט לפרופיל

en: Profile textarea
he: איזור הטקסט של הפרופיל

en: Profile checkbox
he: תיבת סימון של הפרופיל

en: Profile URL
he: כתובת URL של הפרופיל

en: Profile selection
he: בחירת פרופיל

en: Profile date %field-name.
he: תאריך פרופיל %field-name.

en: The score of the search item. This will not be used if the search filter is not also present.
he: הציון של פריט החיפוש. לא ילקח בחשבון אם לא נוכח גם מסנן חיפוש.

en: Links from
he: קישורים מ

en: Other nodes that are linked from the node.
he: פריטי תוכן אחקים המקושרים לפריט התוכן.

en: Links to
he: קישורים ל

en: Other nodes that link to the node.
he: דפים אחרים המקושרים לדף

en: Search Terms
he: מונחים לחיפוש

en: The terms to search for.
he: המונחים לחיפוש בשבילם.

en: Node statistics
he: סטטיסטיקת פריט תוכן

en: Total views
he: סך ההיבטים

en: The total number of times the node has been viewed.
he: סך כל מספר הפעמים שפריט התוכן נצפה.

en: Views today
he: צפיות היום

en: The total number of times the node has been viewed today.
he: סך כל הפעמים שפריט התוכן נצפה היום.

en: Most recent view
he: ההיבט החדש ביותר

en: The most recent time the node has been viewed.
he: הפעם האחרונה שפריט התוכן נצפה.

en: Stores site access information.
he: מאחסן מידע גישה לאתר.

en: Browser session ID of user that visited page.
he: מזהה ההפעלה של הדפדפן של המשתמש שביקר באתר.

en: Title of page visited.
he: כותרת הדף שביקרו בו.

en: Internal path to page visited (relative to Drupal root.)
he: נתיב פנימי לדף שביקרו בו (יחסית לבסיס של גרופל).

en: Referrer URI.
he: כתובת ה-URL של המפנה.

en: Hostname of user that visited the page.
he: שם מחשב מארח של המשתמש שביקר בדף.

en: The user who visited the site.
he: המשתמש שביקר באתר זה

en: Time in milliseconds that the page took to load.
he: זמן טעינת דף במילישניות.

en: Timestamp of when the page was visited.
he: חותמת הזמן של מועד הביקור בדף.

en: Files maintained by Drupal and various modules.
he: קבצים מנוהלים ע"י דרופל ומודולים שונים

en: The ID of the file.
he: מזהה הקובץ.

en: The name of the file.
he: שם הקובץ.

en: The path of the file.
he: נתיב הקובץ.

en: The mime type of the file.
he: סוג mime של הקובץ.

en: The status of the file.
he: סטטוס הקובץ.

en: The date the file was uploaded.
he: התאריך בו הועלה הקובץ.

en: Taxonomy terms are attached to nodes.
he: מושגי טקסונומיה מקושרים לפריטי מידע.

en: Taxonomy terms. Note that using this can cause duplicate nodes to appear in views; you must add filters to reduce the result set.
he: מונחי טקסונומיה. שים לב כי השימוש יכול לגרום להופעה כפולה של פריטי תוכן בהיבטים; עליך להוסיף מסננים כדי לצמצם את קבוצת התוצאה.

en: Taxonomy term name.
he: שם מושג הטקסונומיה.

en: The term weight field
he: שדה המשקל של המושג

en: The description associated with a taxonomy term.
he: התאור המשוייך למושג טקסונומיה.

en: Filter the results of "Taxonomy: Term" to a particular vocabulary.
he: סנן את תוצאות "טקסונומיה: מושג" לאוצר מילים ספציפי.

en: All terms
he: כל המונחים

en: Display all taxonomy terms associated with a node from specified vocabularies.
he: הצגת כל מושגי הטקסונומיה הקשורים לפריט תוכן, מתוך המילונים שצויינו.

en: The parent term of the term.
he: מושג האב של המושג.

en: Term synonym
he: מילה נרדפת למושג

en: Term synonyms may be used to find terms by alternate names.
he: ניתן להשתמש במילה נרדפת למושג כדי למצוא מושגים באמצעות שמות חלופיים.

en: Term ID (with depth)
he: מזהה מושג (עם עומק)

en: The depth filter is more complex, so provides fewer options.
he: מסנן העומק מורכב יותר ולכן מספק פחות אפשרויות.

en: Term ID depth modifier
he: משנה עומק מזהה מושג

en: Node translation
he: תרגום פריט תוכן

en: Translation set node ID
he: מזהה פריט התוכן של מערכת התרגום

en: The ID of the translation set the content belongs to.
he: מזהה מערכת התרגום אליה שייך התוכן.

en: Source translation
he: מקור לתירגום

en: The source that this content was translated from.
he: המקור שתוכן זה תורגם ממנו.

en: Versions of content in different languages.
he: התוכן בשפות שונות.

en: Nodes that are either untranslated or are the original versions of a translation set.
he: פריטי תוכן שאינם מתורגמים או שהם הגירסאות המקוריות של מערכת תרגום.

en: Child translation
he: תרגום בן

en: Nodes that are translations of a source translation.
he: פריטי תוכן שהם תרגום של תרגום מקור.

en: The translation status of the node--whether or not the translation needs to be updated.
he: מצב תרגום פריט התוכן - האם יש צורך לעדכן את התרגום או לא.

en: Outdated
he: מיושן

en: upload
he: העלאה

en: The description of the uploaded file.
he: תיאור הקובץ שהועלה.

en: Listed
he: רשום

en: Whether or not the file is marked to be listed.
he: האם הקובץ מסומן לתצוגה או לא.

en: Has attached files
he: יש קבצים מצורפים

en: Only display items with attached files. This can cause duplicates if there are multiple attached files.
he: הצג רק פריטים עם קבצים מצורפים. עלול לגרום לכפילויות אם יש קבצים מצורפים מרובים.

en: The user ID
he: מזהה המשתמש

en: The user or author name.
he: שם משתמש או שם המחבר/ת

en: Email address for a given user. This field is normally not shown to users, so be cautious when using it.
he: כתובות דוא"ל של משתמש נתון. שדה זה בדרך כלל לא מוצג למשתמשים, לכן יש להזהר בשימוש בו.

en: Language of the user
he: שפת המשתמש

en: The user's picture, if allowed.
he: תמונת המשתמש, אם מותר.

en: The date the user was created.
he: תאריך יצירת המשתמש.

en: The user's last access date.
he: תאריך הגישה האחרון של המשתמש.

en: The user's last login date.
he: תאריך הכניסה האחרונה של המשתמש.

en: Whether a user is active or blocked.
he: האם משתשמש פעיל או חסום.

en: The user's signature.
he: חתימת המשץמש.

en: Provide a simple link to edit the user.
he: ספק קישור פשוט לעריכת המשתמש.

en: Provide a simple link to delete the user.
he: ספק קישור פשוט למחיקת המשתמש.

en: Roles that a user belongs to.
he: תפקידים אליהם שייך מתמש.

en: User ID from URL
he: מזהה משתמש מכתובת URL

en: User ID from logged in user
he: מזהה משתמש מהמשתמש המחובר

en: Randomize the display order.
he: להפוך את סדר התצוגה לאקראי.

en: Allow an argument to be ignored. The query will not be altered by this argument.
he: אפשר התעלמות מארגומנט. השאילתה לא תושפע מארגומנט זה.

en: Provide custom text or link.
he: ספק טקסט או קישור מותאמים אישית.

en: View result counter
he: מונה תוצאות

en: Displays the actual position of the view result
he: מציג את המיקום האמיתי של תוצאת ההיבט

en: Link this field to its aggregator category page
he: קשר שדה זה לדף סיווג הצובר שלו

en: No user
he: אין משתמש

en: Link this field to its comment
he: קשר שדה זה לתגובה שלו

en: Show teaser-style link
he: הצג קישור בסגנון טיזר

en: Link this field to new comments
he: קשר שדה זה לתגובות חדשות

en: Type of link
he: סוג קישור

en: contact
he: יצירת קשר

en: Contact %user
he: צרו קשר עם %user

en: Unknown group
he: קבוצה בלתי ידועה

en: Unknown language
he: שפה לא מוכרת

en: Current user's language
he: שפת המשתמש הנוכחי

en: Default site language
he: שפת ברירת המחדל של האתר

en: No language
he: ללא שפה

en: Current installed version
he: גירסה נוכחית מותקנת

en: Unknown node type
he: סוג פריט תוכן לא מוכר

en: Check for new comments as well
he: בדיקה האם יש גם תגובות חדשות

en: If you wish to validate for specific node types, check them; if none are checked, all nodes will pass.
he: אם ברצונך לאמת סוגי פריטי תוכן מסוימים, בחר אותם; אם אין אף אחד בחור, כל פריטי התוכן יעברו בהצלחה.

en: Validate user has access to the node
he: ודא כי יש למשתמש גישה לפריט התוכן

en: Node IDs separated by , or +
he: מזהים של פריטי תוכן מופרדים על-ידי , או +

en: Build mode
he: מצב בנייה

en: Display node comments
he: הצג תגובות לפריט התוכן

en: No alternate
he: אין חלופה

en: Alternative sort
he: מיון חלופי

en: Alternate sort order
he: סדר מיון חלופי

en: On empty input
he: בקלט ריק

en: Show None
he: לא להציג דבר

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
he: חפש את אחד משני המושגים בעזרת<strong>OR</strong> באותיות רישיות. לדוגמה, <strong>cats OR dogs</strong>.

en: Display score
he: הצגת ציון

en: Link this field to download the file
he: קשר שדה זה כדי להוריד את הקובץ

en: Set the breadcrumb for the term parents
he: הגדר את שביל הניווט להורי המושג

en: If selected, the breadcrumb trail will include all parent terms, each one linking to this view. Note that this only works if just one term was received.
he: אם נבחר, שביל הניווט יכלול את כל מושגי האבות כאשר כל אחד מהם יקושר להיבט זה. שים לב כי דבר זה יעבוד רק אם התקבל מושג אחד.

en: The depth will match nodes tagged with terms in the hierarchy. For example, if you have the term "fruit" and a child term "apple", with a depth of 1 (or higher) then filtering for the term "fruit" will get nodes that are tagged with "apple" as well as "fruit". If negative, the reverse is true; searching for "apple" will also pick up nodes tagged with "fruit" if depth is -1 (or lower).
he: העומק יתאים פריטי תוכן המתוייגים עם מושגים בהיררכייה. לדוגמה, אם יש לך את המושג "פירות" ומושג ילד "תפוח" בעל עומק 1 ומעלה, אז סינון עבור המושג "פירות" ישאיר פריטי תוכן המתוייגים כ-"תפוח" בנוסף ל-"פירות". אם שלילי, אז ההיפך הוא נכון; חיפוש "תפוח" יחזיר גם פריטי תוכן המתוייגים כ-"פירות" אם העומק הוא 1- או פחות.

en: Allow multiple terms per argument
he: אפשר ריבוי מושגים לארגומנט

en: No vocabulary
he: אין אוצר מילים

en: Link this field to its taxonomy term page
he: קשר שדה זה לדף מושג הטקסונומיה שלו

en: Link this field to its term page
he: קשר שדה זה לדף המושג שלו

en: Limit terms by vocabulary
he: הגבל מושגים לפי אוצר מילים

en: Select which vocabulary to show terms for in the regular options.
he: בחר את אוצר המילים עבורו תציג מונחים באפשרויות הרגילות.

en: Dropdown
he: נפתח

en: Show hierarchy in dropdown
he: הצגת היררכיה ברשימה נפתחת

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
he: נבחר אוצר מילים לא חוקי. אנא שנה אותו באפשרויות.

en: Select terms from vocabulary @voc
he: בחר מושגים מאוצר מילים @voc

en: Select terms
he: בחר מושגים

en: Term IDs separated by , or +
he: מזהי מושגים מופרדים על ידי , או +

en: Term name or synonym
he: שם או שם נרדף למושג

en: Term name/synonym converted to Term ID
he: שם מושג או המילה הנרדפת שלו הומרו למזהה מושג

en: Transform dashes in URL to spaces in term name arguments
he: המר מקפים בכתובות URL ברווחים בארגומנטים של שמות מושגים

en: Include untranslated nodes
he: כלול פרטי תוכן לר מתורגמים

en: Current language
he: שפה נוכחית

en: Translation option
he: אפשרות תרגום

en: To the user
he: למשתמש

en: With a mailto:
he: עם 'שלח אל':

en: Is the logged in user
he: הוא המשתמש שבפנים

en: Usernames
he: שמות משתמש

en: Enter a comma separated list of user names.
he: הזינו רשימה של שמות משתמש מופרדים בפסיק.

en: Also look for a node and use the node author
he: חפשו גם פריט תוכן והשתמשו בשם המחבר/ת

en: Type of user argument to allow
he: סוג ארגומנט משתמש שצריך לאפשר

en: Only allow numeric UIDs
he: אפשר רק מזהיי משתמש מספריים

en: Only allow string usernames
he: אפשר רק שמות משתמש שהן מחרוזות

en: Allow both numeric UIDs and string usernames
he: אפשר גם UID נומריים וגם שמות משתמש במחרוזות

en: Restrict user based on role
he: הגבל משתמש לפי תפקיד

en: Restrict to the selected roles
he: הגבל לתפקידים הבחורים

en: If no roles are selected, users from any role will be allowed.
he: אם לא נבחרו תפקידים, תהיה הרשאה למשתמשים מכל תפקיד.

en: Unrestricted
he: ללא הגבלה

en: No role(s) selected
he: לא נבחרו תפקידים

en: Multiple roles
he: תפקידים מרובים

en: Only the checked roles will be able to access this display. Note that users with "access all views" can see any view, regardless of role.
he: רק התפקידים המסומנים יוכלו לגשת לתצוגה. שים לב כי משתמשים בעלי "גישה לכל ההיבטים" יוכלו לראות כל היבט, ללא קשר לתפקיד.

en: You must select at least one role if type is "by role"
he: אם הסוג הוא "לפי תפקיד, יש לבחור לפחות תפקיד אחד.

en: Note: you do not have permission to modify this. If you change the default argument type, this setting will be lost and you will NOT be able to get it back.
he: הערה: אין לך הרשאה לשנות זאת. אם תשנה את סוג הארדומנט, הגדרה זו תאבד ולא תוכל לשחזר אותה.

en: PHP argument code
he: קוד ארגומנט PHP

en: PHP validate code
he: קוד PHP לאימות

en: Never cache
he: לעולם לא לשמור במטמון

en: Query results
he: תוצאות שאילתה

en: The length of time raw query results should be cached.
he: משך הזמן שיש לשמור תוצאות גולמיות של שאילתה במטמון.

en: Rendered output
he: פלט מעובד

en: The length of time rendered HTML output should be cached.
he: משך הזמן שיש לשמור פלט HTML מעובד במטמון.

en: Broken field
he: שדה שבור

en: Change the name of this display.
he: שנה את שם תצוגה זו.

en: Change the title that this display will use.
he: שנה את הכותרת שתשמש בתצוגה זו.

en: Change the style plugin.
he: שנה את Plugin הסגנון.

en: Row style
he: סגנון שורה

en: Change the row plugin.
he: שנה את plugin השורה.

en: Use AJAX
he: שימוש ב-AJAX

en: Change whether or not this display will use AJAX.
he: שנה האם תצוגה זו תשתמש ב-AJAX או לא.

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: Specify whether this display will provide a "more" link.
he: ציין האם תצוגה זו תספק קישור 'עוד'.

en: Specify access control type for this display.
he: ציין סוג בקרת גישה לתצוגה זו.

en: Change settings for this access type.
he: שנה הגדרות לסוג גישה זה.

en: Specify caching type for this display.
he: ציין מטמון עבור תצוגה זו.

en: Change settings for this caching type.
he: שנה הגדרות לסוג מטמון זה.

en: Link display
he: תצוגת קישור

en: Exposed form in block
he: טופס חשוף בבלוק

en: Allow the exposed form to appear in a block instead of the view.
he: אפשר לטופס החשוף להופיע בבלוק במקום בהיבט.

en: Get information on how to theme this display
he: קבל מידע לגבי אופן עיצוב תצוגה זו

en: The title of this view
he: כותרת הקשר זה

en: This title will be displayed with the view, wherever titles are normally displayed; i.e, as the page title, block title, etc.
he: כותרת זו תוצג עם ההיבט בכל מקום בו בדרך כלל מוצגות כותרות: כלומר ככותרת הדף, הבלוק וכד'.

en: Use AJAX when available to load this view
he: לטעינת היבט זה, השתמש ב-AJAX כאשר הוא זמין

en: The number of items to display per page. Enter 0 for no limit.
he: מספר הפריטים לתצוגה בדף. הזן 0 כדי שלא תהיה מגבלה.

en: Add a more link to the bottom of the display.
he: הוספת קישור 'עוד' בתחתית התצוגה.

en: Create more link
he: יצירת קישור 'עוד'

en: The text to display for the more link.
he: הטקסט לתצוגה עבור הקישור עוד.

en: This will make the view display only distinct items. If there are multiple identical items, each will be displayed only once. You can use this to try and remove duplicates from a view, though it does not always work. Note that this can slow queries down, so use it with caution.
he: פעולה זו תגרום להצגת פריטים מובחנים בלבד. אם קיימים מספר פריטים זהים, כל אחד מהם יוצג פעם אחת בלבד. תוכלו להשתמש בזה כדי לנסות ולהסיר כפילויות מהתצוגה, אם כי זה לא תמיד עובד. שימו לב שבחירה באפשרות זו עשויה להאיט את השאילתה. היזהרו בשימוש.

en: Access restrictions
he: הגבלות גישה

en: You may also adjust the !settings for the currently selected style by clicking on the icon.
he: ניתן לכוון אתה- !settings עבור הסגנון הנוכחי על ידי לחיצה על הסמל.

en: Access options
he: אפשרויות גישה

en: Caching options
he: אפשרויות מטמון

en: Display even if view has no result
he: הצג גם אם להיבט אין תוצאה

en: How should this view be styled
he: כיצד לעצב היבט זה.

en: If the style you choose has settings, be sure to click the settings button that will appear next to it in the View summary.
he: אם לסגנון שבחרת יש הגדרות, הקפד ללחוץ על לחצן ההגדרות שיופיע לידו בתקציר ההיבט.

en: Style options
he: אפשרויות סגנון

en: Row style options
he: אפשרויות סגנון שורה

en: How should each row in this view be styled
he: כיצד לסגנן כלשורה בהיבט זה

en: You may also adjust the !settings for the currently selected row style by clicking on the icon.
he: ניתן לכוון גם את ה-!settings עבור סגנון השורה הבחור כעת על ידי לחיצה על הסמל.

en: Which display to use for path
he: באיזה תצוגה להשתמש עבור הנתיב

en: Display output
he: הצג פלט

en: Alternative display output
he: תצוגת םלט חלופית

en: Alternative style
he: סגנון חלופי

en: Row style output
he: פלט סגנון שורה

en: Alternative row style
he: סגנון שורה חלופי

en: Field @field (ID: @id)
he: שדה @field (מזהה: @id)

en: This section lists all possible templates for the display plugin and for the style plugins, ordered roughly from the least specific to the most specific. The active template for each plugin -- which is the most specific template found on the system -- is highlighted in bold.
he: Nקטע זה מציג את כל התבניות האפשרויות עבור plugin התצוגה ו-Plugin הסגנון כאשר הם מסודרים פחות או יותר מהכללי ביותר ועד הספציפי ביותר. העיצוב הפעיל לכל plugin - שהוא הספציפי ביותר שנמצא במערכת - מודגש.

en: Change theme
he: שנה עיצוב

en: Rescan template files
he: סרוק מחדש את קובצי התבנית

en: <strong>Important!</strong> When adding, removing, or renaming template files, it is necessary to make Drupal aware of the changes by making it rescan the files on your system. By clicking this button you clear Drupal's theme registry and thereby trigger this rescanning process. The highlighted templates above will then reflect the new state of your system.
he: <strong>חשוב!</strong> כאשר מוסיפים, מסירים או משנים שמות של קובצי תבנית, יש לגרום לדרופל להכיר בשינויים על ידי סריקה מחדש של הקבצים במערכת שלך. לחיצה על לחצן זה תמחוק את ה-theme registry של דרופל וכך תגרום להתרחשות תהליך הסריקה מחדש. לאחר מכן התבניות המודגשות שלעיל תשקפנה את המצב החדש של המערכת שלך.

en: Theming information (display)
he: ערכת נושא (תצוגה)

en: Back to !info.
he: חזרה ל-!info.

en: theming information
he: מידע ערכת נושא

en: This display has no theming information
he: לתצוגה זו אין מידע ערכת נושא

en: This is the default theme template used for this display.
he: זוהי ברירת המחדל לתבנית העיצוב המשמשת תצוגה זו.

en: This is an alternative template for this display.
he: זוהי תבנית חלופית לתצוגה זו.

en: Theming information (style)
he: מידע ערכת נושא (סגנון)

en: This display has no style theming information
he: לתצוגה זו אין מידע ערכת נושא

en: This is the default theme template used for this style.
he: זוהי תבנית עיצוב ברירת המחדל המשמשת לסגנון זה.

en: This is an alternative template for this style.
he: זוהי תבנית חלופית לסגנון זה.

en: Theming information (row style)
he: מידע ערכת נושא (סגנון שורה)

en: This display has no row style theming information
he: לתצוגה זו אין מידע ערכת נושא עבור סגנון שורה

en: This is the default theme template used for this row style.
he: זוהי תבנית עיצוב ברירת המחדל המשמשת סגנון שורה זה.

en: This is an alternative template for this row style.
he: זוהי תבנית חלופית לסגנון שורה זה.

en: Put the exposed form in a block
he: שים את הטופס החשוף בבלוק.

en: File found in folder @template-path
he: קובץ נמצא בתיקייה @template-path

en: (File not found, in folder @template-path)
he: (קובץ לא נמצא בתיקייה @template-path)

en: Status: using default values.
he: סטטוס: משתמש בערכי ברירת מחדל.

en: Update default display
he: עדכן תצוגת ברירת מחדל

en: Status: using overridden values.
he: סטטוס: משתמש בערכים שנדרסו.

en: Display "@display" uses a path but the path is undefined.
he: התצוגה "@display" משתמשת בנתיב, אך הנתיב איננו מוגדר.

en: Display "@display" has an invalid style plugin.
he: לתצוגה "@display" יש plugin סגנון לא חוקי.

en: Exposed form: @view-@display_id
he: טופס חשוף: @view-@display_id

en: Attachment settings
he: הגדרות קבצים מצורפים

en: Inherit arguments
he: תירש ארגומנטים

en: Inherit exposed filters
he: תירש מסננים חשופים

en: Multiple displays
he: ריבוי תצוגות

en: Should this display inherit its arguments from the parent display to which it is attached?
he: האם על תצוגה זו לרשת את הארגומנטים שלה מתצוגת האב אליה היא מצורפת?

en: Should this display inherit its exposed filter values from the parent display to which it is attached?
he: האם על תצוגה זו לרשת את ערכי המסנן החשוף שלה מתצוגת האב אליה היא קשורה?

en: Attach before or after the parent display?
he: צרף לפני או אחרי תצוגת האב?

en: Block admin description
he: תאור בלוק הניהול

en: Block caching type
he: סוג מטמון לבלוק

en: Using the site name
he: שימוש בשם האתר

en: Use the site name for the title
he: השתמש בשם האתר לכותרת

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
he: סמל ההזנה יהיה זמין רק לתצוגות הנבחרות.

en: This view will be displayed by visiting this path on your site. It is recommended that the path be something like "path/%/%/feed" or "path/%/%/rss.xml", putting one % in the path for each argument you have defined in the view.
he: היבט זה יוצג על-ידי ביקור בנתיב זה באתר שלך. מומלץ כי הנתיב יהיה מהצורה"path/%/%/feed" או "path/%/%/rss.xml", כאשר יש בנתיב % אחד עבור כל ארגומנט שהגדרת בהיבט.

en: No menu
he: ללא תפריט

en: Normal: @title
he: רגיל: @title

en: Tab: @title
he: לשונית: @title

en: Change settings for the parent menu
he: שנה הגדרות לתפריט אב

en: The menu path or URL of this view
he: נתיב התפריט או כתובת ה-URL של היבט זה

en: This view will be displayed by visiting this path on your site. You may use "%" in your URL to represent values that will be used for arguments: For example, "node/%/feed".
he: היבט זה יוצג כשתבקר בנתיב זה באתר שלך. ניתן להשתמש ב-"%" בכתובת ה-URL שלך לייצוג ערכים שישמשו כארגומנטים: למשל, "node/%/feed".

en: Menu item entry
he: כניסת פריט תפריט

en: No menu entry
he: אין כניסת תפריט

en: Normal menu entry
he: הזנת תפריט רגילה

en: Menu tab
he: לשונית תפריט

en: Default menu tab
he: ברירת המחדל ללשונית תפריט

en: If set to normal or tab, enter the text to use for the menu item.
he: אם נקבע ללשונית או רגיל, הזן את הטקסט לשימוש בפריט התפריט.

en: Warning: Changing this item's menu will not work reliably in Drupal 6.4 or earlier. Please upgrade your copy of Drupal at !url.
he: אזהרה: שינוי תפריט פריט זה לא יעבוד באופן מהימן בגרסת דרופל 6.4 ומטה. שדרג את עותק דרופל שלך בכתובת !url.

en: Insert item into an available menu.
he: הוספת קישור לתפריט לתפריט זמין.

en: Menu selection requires the activation of menu module.
he: בחירת תפריט מחייבת הפעלת מודול התפריט.

en: The lower the weight the higher/further left it will appear.
he: ככל שהמשקל נמוך יותר כך הוא יופיע יותר לשמאל.

en: Default tab options
he: אפשרויות ברירת המחדל של לשונית

en: When providing a menu item as a tab, Drupal needs to know what the parent menu item of that tab will be. Sometimes the parent will already exist, but other times you will need to have one created. The path of a parent item will always be the same path with the last part left off. i.e, if the path to this view is <em>foo/bar/baz</em>, the parent path would be <em>foo/bar</em>.
he: כשמספקים פריט תפריט כלשונית, דרופל צריכה  לדעת מהו פריט תפריט האב של לשונית זו. לפעמים האב כבר קיים, אך במקרים אחרים יהי צורך ביצירתו. נתיב פריט האב יהיה תמיד אותו הנתיב ללא חלקו האחרון. לדוגמא, אם הנתיב להיבט זה הוא <em>foo/bar/baz</em>, נתיב האב יהיה <em>foo/bar</em>.

en: Already exists
he: כבר קיים

en: If creating a parent menu item, enter the title of the item.
he: אם אתה יוצר פריט תפריט אב, הזן את כותרת הפריט.

en: If creating a parent menu item, enter the description of the item.
he: אם אתה יוצר פריט אב, הזן את תאור הפריט.

en: If the parent menu item is a tab, enter the weight of the tab. The lower the number, the more to the left it will be.
he: אם פריט תפריט האב הינו לשונית, הזן את משקל הלשונית. ככל שהמספר נמוך יותר, כך היא תהיה יותר לשמאל.

en: "$arg" is no longer supported. Use % instead.
he: "$arg" לא נתמך יותר. השתמש ב-% במקומו.

en: "%" may not be used for the first segment of a path.
he: לא ניתן להשתמש ב-"%" לסגמנט הראשון של נתיב.

en: Views cannot create normal menu items for paths with a % in them.
he: היבטים לא יכולים לייצר פריטי תפריט רגילים עבור פריטים עם נתיבים הכוללים %.

en: A display whose path ends with a % cannot be a tab.
he: תצוגה שהנתיב שלה מסתיים ב % לא יכולה להיות לשונית.

en: Title is required for this menu type.
he: כותרת נחוצה עבור סוג תפריט זה.

en: Display @display is set to use a menu but the menu title is not set.
he: תצוגה @display מוגדרת להשתמש בתפריט אך כותרת התפריט טרם הוגדרה.

en: Display @display is set to use a parent menu but the parent menu title is not set.
he: התצוגה @display מוגדרת להשתמש בתפריט אב אך כותרת תפריט אב לא מוגדרת.

en: Inline fields
he: שדות בשורה (inline)

en: The separator may be placed between inline fields to keep them from squishing up next to each other. You can use HTML in this field.
he: ניתן למקם את המפריד בין שדות עוקבים בשורה כדי למנוע מהם להצטופף אחד ליד השני. ניתן להשתמש ב-HTML בשדה זה.

en: Grouping field
he: שגה קיבוץ

en: You may optionally specify a field by which to group the records. Leave blank to not group.
he: ישנה אפשרות לציין שדה שישמש לקיבוץ רשומות. השאר ריק כדי לא לקבץ.

en: Style @style requires a row style but the row plugin is invalid.
he: הסגנון @style מחייב סגנון שורה אבל plugin השורה לא חוקי.

en: Use the site mission for the description
he: השתמש ביעוד האתר לתאור

en: RSS description
he: תיאור RSS

en: This will appear in the RSS feed itself.
he: יופיע בהזנת ה-RSS עצמה.

en: Display record count with link
he: הצגת מספר רשומות עם קישור

en: Override number of items to display
he: גרוס את מספר הפריטים לתצוגה

en: Display items inline
he: הצגת פריטים בשורה (inline)

en: You need at least one field before you can configure your table settings
he: יש צורך בשדה אחד לפחות לפני שניתן להגדיר את תצורת הטבלה

en: Override normal sorting if click sorting is used
he: דרוס מיון רגיל אם נעשה שימוש במיון לפי לחיצות

en: Enable Drupal style "sticky" table headers (Javascript)
he: הזן כותרות טבלה 'דביקות' בסגנון דרופל (Javascript)

en: (Sticky header effects will not be active for preview below, only on live output.)
he: (כותרות דביקות לא יהיו פעילות בתצוגה המקדימה שלהלן, אלא רק בפלט חי.)

en: Place fields into columns; you may combine multiple fields into the same column. If you do, the separator in the column specified will be used to separate the fields. Check the sortable box to make that column click sortable, and check the default sort radio to determine which column will be sorted by default, if any. You may control column order and field labels in the fields section.
he: שים שדות בעמודות; ניתן לשים מספר שדות באותה עמודה. במקרה כזה המפריד שבעמודה ישמש להפרדת השדות. סמן את תיבת הסימון כדי שהעמודה תוכל להיות ממויינת על-ידי לחיצה, וסמן את כפתור הרדיו של מיון ברירת המחדל כדי לקבוע איזו עמודה תמויין כברירת מחדל, אם בכלל. ניתן לשלוט על סדר העמודות ותוויות השדות במקטע השדות.

en: The style selected does not utilize fields.
he: הסגנון הנבחר לא משתמש בשדות.

en: None defined
he: לא הוגדרו

en: This view is being edited by user !user, and is therefore locked from editing by others. This lock is !age old. Click here to <a href="!break">break this lock</a>.
he: היבט זה נעול על ידי המשתמש !user, ולכן לא ניתן לעריכה על ידי משתמשים אחרים. הנעילה מלפני !age. לחת כאן ל-<a href="!break">שבירת נעילה זו</a>.

en: New view
he: היבט חדש

en: Changed view
he: ההיבט שונה

en: View %name, displaying items of type <strong>@base</strong>.
he: צפה ב-%name, תוך הצגת פריטים מסוג <strong>@base</strong>.

en: Live preview
he: תצוגה מקדימה חיה

en: <em>@type</em> @base view: <strong>@view</strong>
he: <em>@type</em> @base היבט: <strong>@view</strong>

en: Title: @title
he: כותרת: @title

en: @current of @max
he: @current מתןך @max

en: There are no views to be exported at this time.
he: אין היבטים לייצוא במועד זה.

en: Show only these tags
he: הצג רק תגיות אלו

en: Put this in @module.info in your modules/@module directory
he: שים זאת בקובץ @module.info בספרייה modules/@module

en: use views exporter
he: השתמש במייצא היבטים

en: Bulk export
he: יצוא צובר

en: Views exporter
he: מייצא היבטים

en: Allows exporting multiple views at once.
he: מאפשר ייצוא היבטים מרובים בבת אחת.

en: - All -
he: - הכל -

en: Short date format
he: מבנה תאריך קצר

en: Medium date format
he: מבנה תאריך בגודל ביניים

en: Long date format
he: מבנה תאריך ארוך

en: Sort descending
he: מיון בסדר יורד

en: Sort ascending
he: מיון בסדר עולה

en: No info
he: אין מידע

en: Style settings
he: הגדרות סגנון

en: Number of pages
he: מספר דפים

en: @argument title
he: @argument כותרת

en: @argument input
he: @argument קלט

en: Count the number 0 as empty
he: להחשיב את המספר 0 כריק

en: Hide if empty
he: להסתיר כאשר ריק

en: Starting value
he: ערך התחלתי

en: Does not start with
he: לא מתחיל עם

en: Does not end with
he: לא מסתיים ב

en: The view %name has been saved.
he: נשמר ההיבט %name.

en: Jump menu
he: תפריט הקפצה

en: longer than
he: ארוך מ

en: SQL Query
he: שאילתת SQL

en: revision user
he: המשתמש שכתב את הגירסה

en: Exposed form
he: טופס חשוף

en: Inherit pager
he: ירושת דפדוף

en: Render pager
he: לרנדר דפדוף

en: Group type
he: סוג קבוצה

en: Basic exposed form
he: טופס בסיסי חשוף

en: Input required
he: קלט נדרש

en: Display all items
he: הצגת כל הפריטים

en: Display all items that this view might find
he: הצגת כל הפריטים שהיבט זה עשוי למצוא

en: Display a specified number of items
he: להציג מספר מסוים של פריטים

en: Display a limited number items that this view might find.
he: הצגת מספר מוגבל של פריטים שהיבט זה עשוי למצוא.

en: Paged output, full pager
he: דפדוף בתוצאות, מדפדף מלא

en: Paged output, mini pager
he: דפדוף בתוצאות, מדפדף מיני

en: Machine Name
he: שם מכונה

en: Change settings for this pager type.
he: שינוי הגדרות עבור סוג המדפדף הזה.

en: Exposed form style
he: סיגנון טופס חשוף

en: Select the kind of exposed filter to use.
he: בחירה באיזה סוג של מסנן חשוף להשתמש.

en: Exposed form settings for this exposed form style.
he: הגדרות טופס חשוף עבור סגנון הטופס חשוף זה.

en: Pager options
he: אפשרויות דפדוף

en: Reset button label
he: כיתוב על כפתור האיתחול

en: Exposed sorts label
he: תווית למיון החשוף

en: All items, skip @skip
he: כל הפריטים, לדלג על @skip

en: All items
he: כל הפריטים

en: Authentication module
he: רכיב אימות

en: Is not empty (NOT NULL)
he: לא ריק, מכיל ערך כלשהו (NOT NULL)

en: Automatic live preview
he: תצוגה מקדימה אוטומטית

en: Authentication name
he: שם אימות

en: Use absolute link (begins with "http://")
he: השתמש בקישור אבסולוטי (המתחיל ב- "http://")

en: - Use default -
he: - להשתמש בברירת המחדל -

en: The name of the item; e.g. node.
he: שם הפריט; למשל פריט תוכן.

en: Boolean indicating whether or not this item is enabled.
he: בוליאן המסמן האם פריט זה מאופשר או לא

en: Wrapper HTML element
he: תגית HTML למעטפת

en: Use absolute path
he: שימוש בנתיב אבסולוטי

en: Singular form
he: צורת יחיד

en: Plural form
he: צורת רבים

en: Translation method
he: שיטת תרגום

en: The guid of the original imported item.
he: מזהה GUID של הפריט המיובא המקורי

en: Comment or document this display.
he: הערות או תעוד לתצוגה זו.

en: Query settings
he: הגדרות שאילתא

en: Allow to set some advanced settings for the query plugin
he: אפשרו להגדיר כמה הגדרות מתקדמות עבור הפלאגין של השאילתה

en: The name and the description of this display
he: שם ותיאור עבור התצוגה

en: Include all items option
he: לכלול אפשרות לכל הפריטים

en: All items label
he: כותרת כל הפריטים

en: Disable SQL rewriting
he: השבתת שכתוב SQL

en: %time hence
he: %time לכן

en: Hide attachments in summary
he: הסתרת צרופות בתקציר
