Views (6.x-3.2) - en to dz translation catalogue (122 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: user
dz: ལག་ལེན་པ།

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: E-mail
dz: གློག་འཕྲིན།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Closed
dz: ཁ་བསྡམས་ནུག

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: more
dz: ཧེང་བཀལ

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: footer
dz: མཇུག་ཡིག

en: Comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་

en: More
dz: ལེ་ཤ་

en: Taxonomy
dz: དབྱེ་བསལ་བྱ་རིམ་

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Content types
dz: ནང་དོན་གྱི་དབྱེ་བ་ཚུ་

en: Version
dz: ཐོན་རིམ་

en: view
dz: སྟོན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Size
dz: ཚད།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: default
dz: སྔོན་སྒྲིག་

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Types
dz: དབྱེ་བ་ཚུ།

en: Hierarchy
dz: སྡེ་རིམ།

en: Related terms
dz: འབྲེལ་བ་ཡོད་པའི་ཐ་སྙད་ཚུ།

en: Required
dz: དགོས་མཁོ་ཡོདཔ།

en: Parent
dz: རྩ་ལག།

en: Category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Import
dz: ནང་འདྲེན་འབད་

en: Book
dz: ཀི་དེབ།

en: Export
dz: ཕྱིར་འདྲེན་

en: Taxonomy term
dz: དབྱེ་བསལ་བྱ་རིམ་གྱི་ཐ་སྙད་

en: header
dz: མགོ་ཡིག

en: Preview
dz: སྔོན་ལྟ།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: View
dz: སྟོན་

en: Menu
dz: དཀར་ཆག་

en: read more
dz: ཧེང་བཀལ་ ལྷག

en: Timestamp
dz: དུས་བཀོད།

en: Unknown
dz: མ་ཤེསཔ་

en: Attachment
dz: མཉམ་སྦྲགས།

en: Upload
dz: མངོན་གསལ་འབད་

en: Picture
dz: པར།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Error
dz: འཛོལ་བ་

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: Page title
dz: ཤོག་ལེབ་ཀྱི་མགོ་མིང་།

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: Selected
dz: སེལ་འཐུ་གྲུབ་ཡོདཔ།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Comment
dz: བསམ་བཀོད།

en: Hostname
dz: ཧོསཊི་ནེམ་།

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Input format
dz: ཨིད་པུཊི་རྩ་སྒྲིག།

en: Signature
dz: མིང་རྟགས།

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།

en: Promoted to front page
dz: ཤོག་ལེབ་དང་པའི་ནང་ཡར་བསྐྱེད་འབད་ནུག་

en: Log message
dz: འཕྲིན་དོན་ཚུ་  དྲན་དེབ་ནང་བཀོད།

en: Vocabulary name
dz: མིང་ཚིག་གི་ཐོའི་མིང་།

en: Term name
dz: ཐ་སྙད་ཀྱི་མིང་།

en: Last access
dz: མཐའ་མཇུག་གི་ འཛུལ་སྤྱོད།

en: Count
dz: གྱངས་ཁ་བརྐྱབ་

en: Watchdog
dz: བལྟ་རྟོག་པ་

en: Unlimited
dz: ཚད་མེདཔ།

en: node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Table
dz: ཐིག་ཁྲམ།

en: Referrer
dz: གཞི་བསྟུན།

en: Anonymous
dz: མིང་མེདཔ་

en: Filters
dz: ཚགས་མ་ཚུ།

en: Optional
dz: གདམ་ཁ་ཅན།

en: Profile
dz: གསལ་སྡུད་

en: reply
dz: ལན་གསལ།

en: Show
dz: སྟོན།

en: Full text
dz: ཚིག་ཡིག་ཆ་ཚང་།

en: Blocked
dz: བཀག་ཡོདཔ།

en: Parent term
dz: རྩ་ལག་ཐ་སྙད།

en: revert
dz: རྒྱབ་ལོག།

en: Not published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་མ་འབདཝ།

en: Read only
dz: ལྷག་ནི་ཙམ།

en: Enter the terms you wish to search for.
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་འཚོལ་ཞིབ་འབད་ནི་དོན་ཚིག་ཚུ་བཙུགས།

en: Permission
dz: གནང་བ།

en: Read/Write
dz: ལྷག/འབྲི།

en: You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་ཡོད་ཆ་གཙོ་ཚིག་@count དང་གཅིག་ཁར་ཡིག་འབྲུ་ཚུ་ཡང་ན་ཧེང་སྐལ་ཉུང་མཐའ་གཅིག་གྲངས་སུ་བཙུགས་དགོ།

en: Rearrange
dz: སླར་བདེ་ཞིབ་འབད་

en: Aggregator
dz: སྤྱི་སྙོམས་འབད་མི་

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
dz: ནུས་ལྡན་བཟོ་ནིའི་འཛོལ་བ་ ལོག་སྟེ་འབད་རྩོལ་བསྐྱེད་གནང།  འ་ནི་འཛོལ་བ་འདི་གིས་ ཨུ་ཚུགས་རྐྱབ་པ་ཅིན་  ས་ཁོངས་བདག་སྐྱོང་པ་དེ་ལུ་ འབྲེལ་བ་འཐབ་གནང་།

en: Default order
dz: སྔོན་སྒྲིག་གོ་རིམ།

en: sort by @s
dz: @sགིས་དབྱེ་སེལ་འབད་ཡོད་མི།

en: and
dz: དང་

en: Localization
dz: ཡུལ་མཐུན་བཟོ་བ་

en: filter
dz: ཚགས་མ།

en: Poll
dz: འོས་ཤོག་བསྡུ་ལན།

en: upload
dz: མངོན་གསལ་འབད།

en: contact
dz: འབྲེལ་བ་འཐབ།

en: Short date format
dz: ཚེས་གྲངས་ཐུང་ཀུའི་རྩ་སྒྲིག

en: Medium date format
dz: ཚེས་གྲངས་རྩ་སྒྲིག་བར་མ།

en: Long date format
dz: ཚེས་གྲངས་རྩ་སྒྲིག་རིངམ།
