Views (6.x-3.0) - en to ka translation catalogue (165 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Next
ka: შემდეგი

en: user
ka: მომხმარებელი

en: delete
ka: წაშლა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Prefix
ka: პრეფიქსი

en: Suffix
ka: სუფიქსი

en: E-mail
ka: ელ.ფოსტა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Groups
ka: ჯგუფები

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: List
ka: სია

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: On
ka: ჩართვა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Version
ka: ვერსია

en: view
ka: ნახვა

en: File
ka: ფაილი

en: Tag
ka: ტეგი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Size
ka: ზომა

en: Search
ka: ძიება

en: None
ka: არცერთი

en: Block settings
ka: ბლოკის პარამეტრები

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Weight
ka: წონა

en: Link
ka: ბმული

en: Types
ka: ტიპები

en: Hierarchy
ka: იერარქია

en: Parent
ka: მშობელი

en: Category
ka: კატეგორია

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Import
ka: იმპორტი

en: Book
ka: წიგნი

en: Export
ka: ექსპორტი

en: settings
ka: პარამეტრები

en: Field
ka: ველი

en: Label
ka: სათაური

en: Update
ka: განახლება

en: Add
ka: დამატება

en: Path
ka: გზა

en: Vocabularies
ka: ლექსიკონები

en: Display
ka: ჩვენება

en: Menu
ka: მენიუ

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: Text
ka: ტექსტი

en: read more
ka: დაწვრილებით

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Attachment
ka: მიმაგრებული ფაილი

en: Upload
ka: ატვირთვა

en: Picture
ka: სურათი

en: Before
ka: მდე

en: After
ka: შემდეგ

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Files
ka: ფაილები

en: Error
ka: შეცდომა

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Number of columns
ka: სვეტების რაოდენობა

en: Separator
ka: გამყოფი

en: Horizontal
ka: ჰორიზონტალური

en: Vertical
ka: ვერტიკალური

en: All
ka: ყველა

en: Active
ka: აქტიური

en: Year
ka: წელი

en: Date format
ka: თარიღის ფორმატი

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Block
ka: ბლოკი

en: CSS class
ka: CSS კლასი

en: Display links
ka: ბმულების ჩვენება

en: Page
ka: გვერდი

en: Off
ka: გამორთვა

en: Roles
ka: როლები

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Score
ka: ქულა

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Signature
ka: ხელმოწერა

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: File ID
ka: ფაილის ID

en: Vocabulary
ka: ლექსიკონი

en: Vocabulary ID
ka: ლექსიკონის ID

en: Vocabulary name
ka: ლექსიკონის სახელი

en: Last access
ka: ბოლო ვიზიტი

en: Last login
ka: ბოლო ავტორიზაცია

en: Fields
ka: ველები

en: Contains
ka: შეიცავს

en: Does not contain
ka: არ შეიცავს

en: Is less than
ka: ნაკლებია ვიდრე

en: Is less than or equal to
ka: ნაკლებია ვიდრე ან უდრის

en: Is equal to
ka: უდრის

en: Is greater than or equal to
ka: მეტია ვიდრე ან უდრის

en: Is greater than
ka: მეტია ვიდრე

en: Is not equal to
ka: არ უდრის

en: Average
ka: საშუალო

en: Count
ka: რაოდენობა

en: %time ago
ka: %time-ის წინ

en: Maximum
ka: მაქსიმუმი

en: Month
ka: თვე

en: System
ka: სისტემა

en: Current
ka: მიმდინარე

en: OR
ka: ან

en: Day
ka: დღე

en: Table
ka: ცხრილი

en: List type
ka: ლისტის ტიპი

en: Role
ka: როლი

en: Both
ka: ორივე

en: Maximum length
ka: მაქსიმალური სიგრძე

en: Argument
ka: არგუმენტი

en: Anonymous
ka: ანონიმური

en: Tools
ka: ხელსაწყოები

en: Arguments
ka: არგუმენტები

en: Operator
ka: ოპერატორი

en: Filters
ka: ფილტრები

en: Random
ka: შემთხვევითი

en: Position
ka: პოციზია

en: Profile
ka: პროფილი

en: fields
ka: ველები

en: reply
ka: პასუხი

en: Created date
ka: შექმნის თარიღი

en: Updated date
ka: განახლების თარიღი

en: Default language
ka: საწყისი ენა

en: Full text
ka: სრული ტექსტი

en: Source
ka: წყარო

en: Hour
ka: საათი

en: Minute
ka: წუთი

en: Second
ka: წამი

en: Revert
ka: დაბრუნება

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: Parent term
ka: მშობელი ტერმინი

en: Style
ka: სტილი

en: revert
ka: დაბრუნება

en: Not published
ka: არ არის გამოქვეყნებული

en: New comments
ka: ახალი კომენტარები

en: Sticky
ka: მიმაგრებული

en: Read only
ka: მხოლოდ წაკითხვა

en: PHP Code
ka: PHP კოდი

en: Translation status
ka: თარგმანის სტატუსი

en: Minimum
ka: მინიმუმი

en: Permission
ka: უფლება

en: Hide
ka: დამალვა

en: Read/Write
ka: წაკითხვა/წერა

en: Global
ka: გლობალური

en: empty
ka: ცარიელი

en: Module name
ka: მოდულის სახელი

en: Page settings
ka: გვერდის პარამეტრები

en: Or
ka: ან

en: - All -
ka: - ყველა -
