Views Accordion (6.x-1.2-beta3) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Views
ru: Представления

en: Start
ru: С

en: Stop
ru: Стоп

en: Seconds
ru: Секунды

en: Transition time
ru: Время перехода

en: Use the module's default styling
ru: Использовать стиль модуля

en: </em> must be a <em>numberic</em> value.
ru: </em> должен быть <em>числовым</em> значение.

en: Please use a "." instead of a "," in the <em>
ru: Используйте "." вместо "," в <em>

en: </em> field.
ru: </em> поле.

en: Theming information
ru: Информация темизации
