Views Accordion (6.x-1.2-rc1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Start
kn: ಪ್ರಾರಂಭಿಸು

en: Stop
kn: ನಿಲ್ಲಿಸು

en: Seconds
kn: ಸೆಕಂಡುಗಳು

en: Close All
kn: ಎಲ್ಲವನ್ನೂ ಮುಚ್ಚು

en: Paused
kn: ತಾತ್ಕಾಲಿಕ ತಡೆಯಾಗಿದೆ
