Views Accordion (6.x-1.3) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Views
uk: Види

en: Start
uk: Початок

en: Stop
uk: Зупинити

en: Seconds
uk: Секунди

en: Theming information
uk: Інформація для розробки тем

en: Close All
uk: Закрити все

en: Paused
uk: Пауза

en: Row
uk: Рядок
