Views Accordion (6.x-1.4) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Start
vi: Khởi động

en: Stop
vi: Dừng

en: Seconds
vi: Giây

en: Close All
vi: Đóng tất cả

en: Paused
vi: Đã tạm dừng
