Views Accordion (6.x-1.2) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Views
hu: Nézetek

en: Start
hu: Kezdete

en: Seconds
hu: Másodperc

en: Transition time
hu: Átmenet ideje

en: Allways keep one item opened
hu: Egy elem mindig maradjon nyitva.

en: Theming information
hu: Sminkelési információ
