Views Accordion (6.x-2.1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Views
ja: ビュー

en: Start
ja: 開始

en: Stop
ja: 停止

en: Seconds
ja: 秒

en: Theming information
ja: テーマ情報
