Views Atom (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Summary
ar: الملخص

en: Views
ar: الرؤى

en: URL
ar: العنوان URL

en: Updated
ar: التحديث

en: Node
ar: العقدة

en: Published
ar: منشور
