Views Atom (6.x-1.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Summary
ast: Resume

en: Updated
ast: Anováu

en: Node
ast: Noyu

en: Published
ast: Espublizáu
