Views Atom (6.x-1.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Summary
be: Падсумаванне

en: URL
be: Спасылка

en: Updated
be: Абноўлена

en: Node
be: Вузел

en: Published
be: Апублікавана
