Views Atom (6.x-1.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Summary
bg: Обзор

en: Views
bg: Изгледи

en: Updated
bg: Обновено

en: Node
bg: Материал

en: Published
bg: Публикувано
