Views Atom (6.x-1.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Summary
bn: সারসংক্ষেপ

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Updated
bn: আপডেটকৃত

en: Published
bn: প্রকাশিত
