Views Atom (6.x-1.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Summary
ca: Resum

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Published
ca: Publicat

en: Author Name
ca: Nom de l'autor

en: Displays the fields with an optional template.
ca: Mostra els camps amb una plantilla opcional.
