Views Atom (6.x-1.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Summary
eu: Laburpena

en: Views
eu: Bistak

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Node
eu: Nodoa

en: Published
eu: Argitaratua

en: Displays the fields with an optional template.
eu: Bistaratu eremuak aukeratu txantiloi batean.
