Views Atom (6.x-1.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Title
gl: Título

en: Summary
gl: Resumo

en: Views
gl: Vistas

en: Updated
gl: Actualizado

en: Node
gl: Nodo

en: Published
gl: Publicado

en: Displays the fields with an optional template.
gl: Presenta os campos cunha plantilla opcional.
